Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Policja sprawdzi odblaski

wtorek, 31 stycznia 2017 12:14

Od godziny 14. w środę do 7. rano w czwartek świętokrzyscy policjanci przeprowadzą działania pod hasłem „Noś odblaski, bądź widoczny”. Funkcjonariusze będą pełnić służbę na trasach województwa świętokrzyskiego jak również w rejonach stoków narciarskich, lodowisk oraz innych atrakcji turystycznych w regionie -  poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach.

 

Dla bezpieczeństwa

wtorek, 17 stycznia 2017 16:41

W sumie 5 milionów z rządowej kasy trafi do organizacji pozarządowych i samorządów. Środki zostaną wykorzystane na projekty związane z bezpieczeństwem czy zwalczaniem zachowań aspołecznych. Właśnie ruszył konkurs, w którym społecznicy walczyć będą o dotacje na realizację swoich pomysłów. 

"Autochodzik" trafił do kieleckiej Policji

środa, 07 grudnia 2016 13:25

Dzieciom z Kielc i okolic dużo łatwiej będzie się nauczyć zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, a to za sprawą „Autochodzika”. Starosta kielecki przekazał dziś ten zestaw pomocy dydaktycznych komendantowi miejskiemu policji w Kielcach.

[AUDIO]Kolejarze dzielą się doświadczeniami

czwartek, 17 listopada 2016 16:29

Szczególna ostrożność i przestrzeganie przepisów. Tylko tyle wystarczy, aby uniknąć groźnego wypadku na przejeździe kolejowym. Niby prosta sprawa, ale dla niektórych wciąż zbyt trudna do zrozumienia. Dlatego PKP prowadzi akcje informacyjne na temat bezpieczeństwa. W Kielcach kolejarze przekazywali swoje spostrzeżenia instruktorom z tutejszych szkół jazdy, ponieważ to oni w dużej mierze mają wpływ na kształtowanie odpowiedzialności wśród młodych kierowców. 

Zapinaj pasy, noś odblaski

środa, 19 października 2016 01:41

Niezapięte lub nieprawidłowo zapięte pasy, prowadzenie auta pod wpływem środków odurzających, trudne warunki na drogach. Te czynniki znacząco wpływają na obniżenie naszego bezpieczeństwa w podróży. W Kieleckim Centrum Kultury świętokrzyscy policjanci wraz z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego apelowali o rozwagę zarówno do kierowców jak i pieszych. 

GDDKiA dla pieszych

środa, 30 grudnia 2015 13:59

Kielecki Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w mijającym roku podjął szereg działań dla poprawy bezpieczeństwa pieszych. W regionie powstało kilka chodników, a w najbardziej newralgicznych miejscach pojawiły się znaki ostrzegawcze.  

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay