Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wojewoda wręczyła honorowe statuetki

sobota, 29 kwietnia 2017 00:22

Nagrody wojewody „Laur Świętokrzyski 2016” rozdane. Komitet honorowy statuetki w siedmiu kategoriach. „Człowiekiem Roku” został Sławomir Szmal, bramkarz Vive Tauronu Kielce. Wyróżnienia wręczone zostały podczas uroczystej gali w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Czekają na zgłoszenia

środa, 08 marca 2017 16:06

Ponownie nagrodzą szczególnie wyróżniających się w obszarach swojej działalności czy tych którzy nie stronią od dobroczynności. Rozpoczął się nabór wniosków do nagrody wojewody „Laur Świętokrzyski”. Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie wiąże się z nagrodami finansowymi czy ulgami. Statuetka przyznana zostanie w sześciu kategoriach: Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie, Gmina Miejska, Gmina Wiejska, Człowiek Roku, Lider Dobroczynności i Osiągnięcie Sportowe Roku 2016.

Wojewoda odwiedziła SUPON

wtorek, 21 czerwca 2016 11:42

Nominacja do nagrody Laur Świętokrzyski, jubileusz 40-lecia pracy dwóch pracowników i 16. rocznica powstania spółki pracowniczej SUPON były pretekstem do wizyty wojewody świętokrzyskiej Agaty Wojtyszek w siedzibie tego przedsiębiorstwa.

Laurem Świętokrzyskim wojewoda chce nagrodzić najaktywniejsze osoby i instytucje w regionie. To wyróżnienie przyznawane między innymi tym, którzy bezinteresownie pracują na rzecz innych osób oraz promują region.

Startują kolejne "Laury"

środa, 25 lutego 2015 15:35

Rusza kolejna edycja nagród „Laur Świętokrzyski”, jakie wręczane są przez wojewodę świętokrzyską. To wyróżnienie dla osób oraz instytucji szczególnie aktywnych w naszym regionie.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay