online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Pożar auta. Trzy osoby ranne.

wtorek, 29 listopada 2016 07:47

Trzy osoby zostały ranne w wyniku pożaru auta do którego doszło w Klimontowie pod Sandomierzem w nocy z poniedziałku na wtorek. Płonął zaparkowany samochód dostawczy, w którym znajdowali się pasażerowie. Z ogniem walczyły trzy zastępy strażaków. Przyczyny nie są na razie znane. 

 

mjk | WSKR

Czas na „zimówki”

piątek, 28 października 2016 15:49

Listopad za pasem więc temperatura za zewnątrz spada coraz niżej. Zwłaszcza w nocy przy gruncie już „łapią” przymrozki. Dla kierowców to znak, że czas pomyśleć o zmianie opon w aucie na zimowe. Policjanci apelują by nie czekać z wycieczką do warsztatu samochodowego na mrozy i pierwszy śnieg. Aspirant Mariusz Bednarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji mówi, że dzięki wcześniejszej zmianie opon na zimowe zapewnimy sobie bezpieczeństwo a także… unikniemy kolejek do mechaników gdy zrobi się naprawdę zimno. 

Nowe auto dla niepełnosprawnych

poniedziałek, 11 lipieca 2016 09:32

Nowy Opel Movano dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych trafił do Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach.

Warto ustawić się w kolejce?

środa, 08 kwietnia 2015 12:50

Czeka to każdego kierowcę. Każdy robi to przynajmniej dwa razy do roku. Raz na wiosnę, a drugi raz przed zimą. Chodzi oczywiście o zmianę opon. Teraz czeka nas wymiana na te letnie. Czy warto kupić nowe, czy używane? Kiedy trzeba się w ogóle wybrać do wulkanizacji?

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay