Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz powołał na stanowisko świętokrzyskiego wojewódzkiego inspektora inspekcji handlowej Urszulę Łutczyk. – Do pracy przychodzi osoba, która zna się na rzeczy – mówi Radiu eM Kielce Andrzej Pruś, doradca wojewody.

Marcin Bęben, dotychczasowy dyrektor Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Kielcach, został dyrektorem generalnym Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego. Objął tę funkcję po dotychczasowym dyrektorze Pawle Lubienieckim.

Przebudowany, zmodernizowany i przystosowany do kompleksowej obsługi interesantów jest nowy Oddział Obsługi Paszportowej, który od niedawna działa w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach. Dzięki zmianom znacznie poprawił się komfort zarówno pracowników, jak i osób, które składają wnioski o wydanie paszportów.

Dwudziestu szefów misji dyplomatycznych z różnych krajów świata, akredytowanych w Rzeczpospolitej Polskiej,  odwiedziło województwo świętokrzyskie. Goście spędzą w naszym regionie trzy dni, podczas których będą poznawać kulturę oraz walory krajobrazowo-turystyczne naszego regionu.

Uczniowie I liceum Ogólnokształcącego w Kielcach,  Publicznej Szkoły Podstawowej w Chybicach i Liceum Ogólnokształcącego w Kazimierzy Wielkiej zostali laureatami finału Wielkiego Świętokrzyskiego Quizu Historycznego "Gramy dla Niepodległej", który odbył się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach. Uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące historii Polski i Unii Europejskiej.

Seniorzy spotkali się w Parku Miejskim

środa, 26 czerwca 2019 12:42

Najstarsi mieszkańcy naszego regionu uczestniczą dzisiaj w Senioraliach 2019. Wydarzenie, któremu towarzyszą występy artystyczne i spotkania z przedstawicielami różnych instytucji, odbywa się w kieleckim Parku Miejskim.

Strona 1 z 8