Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Radio

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Radio eM Kielce - 26 lat historii

Radio eM Kielce – najstarsza w Kielcach niepubliczna stacja radiowa. Powstała w 1992 roku. Właścicielem rozgłośni jest Diecezja Kielecka. Produkuje program muzyczny w formacie Oldies z dużą ilością audycji społeczno-religijnych. Radio eM Kielce wyróżnia się na rynku radiowym hasłem „Twoje Ulubione Przeboje" i emisją największych przebojów lat 70., 80., 90. Jest jedną z najpopularniejszych rozgłośni w Kielcach.

 

Ważne daty w historii Radia eM Kielce:

1992 r. - 15 sierpnia - tę datę uznaje się za początek rozgłośni (wówczas pod nazwą Radio Jedność)

1999 r. - zmiana nazwy rozgłośni z "Radio Jedność" na "Radio Plus Kielce"

2003 r. - 8 marca wprowadzono na antenę format muzyczny "łagodne przeboje"

2008 r. - 31 sierpnia wydano pierwszy numer Tygodnika Kielce Plus

2013 r. - 14 stycznia rozpoczęła istnienie odnowiona strona www rozgłośni i tygodnika

2014 r. - 1 maja zmiana nazwy rozgłośni z "Radio Plus Kielce" na "Radio eM Kielce"

 _________________________

 

Radio eM Kielce od kuchni

Radio eM jest najstarszą w Kielcach niepubliczną stacją radiową. Jesteśmy z Wami od 1992 roku! Tysiące słuchaczy kojarzy nas dziś przede wszystkim z łagodnymi przebojami oraz piosenkami z lat 70. i 80. Dlatego jesteśmy ulubioną stacją wielu czterdziesto i pięćdziesięciolatków. Przedstawiamy Wam z bliska jak i gdzie pracujemy. Zobaczcie naszą siedzibę i ważne miejsca rozgłośni.

„Sercem” każdej stacji radiowej jest niewątpliwie studio emisyjne. To z niego nadajemy program 24 godziny na dobę. Miejsce to nazywane jest "reżyserką".

studio darek

Tutaj z kolei zapraszamy do rozmów przedstawicieli lokalnej społeczności Kielc i regionu.

studio

Stąd czytamy wiadomości, pogodę, informacje drogowe. Ponieważ audycje przygotowywane są na żywo, studio widziało setki przezabawnych „wpadek radiowców”. Żaden z przygotowanych scenariuszy rozmowy ze znanym kieleckim lekarzem nie zakładał np., że w trakcie rozmowy połamie się pod nim krzesło... Na pewno o takich historiach przeczytacie jeszcze nie raz na naszej stronie internetowej.

A tu udało nam się zmieścić prawie w całości w studiu Radia eM Kielce.

my w studiu

Do studia trafia cały owoc pracy dziennikarzy pracujących w newsroomie.  

newsroom 

W tym dziale rozgłośni przygotowujemy serwisy informacyjne, reportaże, montujemy wszystkie dźwięki, które pojawiają się potem w programie. Do newsroomu dzwonią słuchacze z prośbami o interwencję w problematycznych sprawach. Programy, które nie są na żywo nagrywamy w naszym studiu produkcyjnym. Tutaj powstają także reklamy, zapowiedzi audycji radiowych i konkursów, jingle we współpracy z kieleckimi aktorami i lektorami.

wlodarz

studio produ

Bezpośrednimi miejscami kontaktu ze słuchaczami są: sekretariat radia - 

 sekret3 male

oraz dział obsługi klientów. W każdym tygodniu miejsca te odwiedza np. kilkudziesięciu zwycięzców naszych konkursów. Do przestronnego biura obsługi zapraszamy też wszystkich, którzy potrzebują reklamy i chcieliby dotrzeć z istotnymi informacjami do tysięcy słuchaczy Radia eM i Tygodnika eM Kielce. 

 

 

Łatwo znaleźć naszą siedzibę i miejsce parkingowe dla klientów pod naszym budynkiem. Chyba każdy w Kielcach wie, że Radio eM mieści się przy ul. Jana Pawła II nr 4. 

budynek em 650

 

logo 650

 

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna