Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Radio eM Kielce - informacje z Kielc, wiadomości świętokrzyskie

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Szczypiorniści PGE VIVE w najbliższych latach nie przystąpią do Ligi SEHA. To najważniejszy wniosek, który wypłynął po środowym spotkaniu prezesa kieleckiego klubu, Bertusa Servaasa z prezesem PGNiG Superligi, Markiem Janickim i wiceprezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Henrykiem Szczepańskim.

Angel Fernandez Perez, który od przyszłego sezonu będzie bronił barw PGE Vive Kielce został wybrany najlepszym lewoskrzydłowym poprzedniego sezonu ligi hiszpańskiej.

Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce rozpoczynają zmagania w sezonie 2017/18. Mistrzowie Polski w pierwszej kolejce PGNiG Superligi na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek, MKS-em Kalisz.

PGE sponsorem tytularnym Vive Kielce

czwartek, 31 sierpnia 2017 17:29

Polska Grupa Energetyczna została nowym sponsorem tytularnym Vive Kielce. Umowa z największym przedsiębiorstwem energetycznym w kraju będzie obowiązywała przez najbliższy rok z opcją przedłużenia o kolejne sezony.

Rozgrywający Vive Tauronu Kielce - Paweł Paczkowski najbliższe dwa sezony spędzi na wypożyczeniu w drużynie mistrza Ukrainy - Motoru Zaporoże. „Paczas” jednocześnie przedłużył o kolejne dwa lata kontrakt z „żółto-biało-niebieskim” klubem.  Jego nowa umowa z Vive obowiązuje do końca sezonu 2020/21.

Zawodnicy Vive szkolą dzieci i młodzież

czwartek, 20 lipca 2017 12:53

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce jeszcze przez kilka dni mogą cieszyć się wakacjami. Kilku z nich wolny czas poświęca na szkolenie dzieci i młodzieży. Na zbieranie trenerskich szlifów zdecydowali się Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski oraz Karol Bielecki i Sławomir Szmal.

Strona 1 z 24