Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»W imię tolerancji

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Publicystyka

W imię tolerancji

Kielce / 22 marca 2019 / Tekst

Jeden z czytelników moich felietonów zarzucił mi po przeczytaniu ostatniego, że stanowczo przesadziłem pisząc, do jak wielkiej deprawacji młodego pokolenia dochodzi na Zachodzie z powodu wdrażania zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczącej seksualizacji dzieci i młodzieży. Niestety, mam dla niego złe wiadomości - nie przesadziłem ani o jotę i jeśli będziemy biernie przyglądać się temu, co próbują nam - pod pozorem szerzenia tolerancji i przeciwdziałania wykluczeniu - narzucić środowiska LGBT, czeka nas to samo szaleństwo. Ale żeby nie być gołosłownym: garść przykładów. Uprzedzam, że niektóre są naprawdę szokujące.

Rozpocznijmy od tego, że seksedukatorzy w przedszkolach i szkołach na Zachodzie korzystają z całego mnóstwa książek – „pomocy naukowych”, w których roi się od treści mrożących krew w żyłach. Przytoczmy tylko jeden przykład: w podręczniku niemieckiej socjolog Elizabeth Tuider znajdziemy zachęty dla kilkulatków do wymyślania nowych technik seksualnych. W małych grupach mają omawiać i ćwiczyć „galaktyczne praktyki seksualne” i „głośne jęczenie”. Od 12 roku życia dowiadywać się o „konstelacjach seksu grupowego”, seksie analnym i oralnym, gang bangu (z wieloma partnerami po kolei). Mają nauczyć się projektować nowy dom publiczny dla wszystkich. W Północnej Nadrenii Westfalii, rządzonej przez lewicę, organizacja Pro Familia (czyż nie szatańska nazwa?) wydała podręcznik zatytułowany „Kochać, przytulać, głaskać”. Czytamy w nim między innymi: „Jedno dziecko przyjmuje rolę znawcy pup. Dzieci ustawiają się w rzędzie z gołymi pupami w stronę tego dziecka i ono orzeka, która pupa do kogo należy. Jeśli nie wie, może pupę delikatnie pogłaskać lub uszczypnąć”. To ćwiczenie nadaje się do wykonania z każdą częścią ciała, np. dalej w wersji „ten siusiak należy do…”. Albo inne ćwiczenie: „Dzieci mają poruszać się po sali jak psy i się wzajemnie obwąchiwać. Dziecko powinno przytrzymać pupę przy twarzy drugiego dziecka i puścić na nie bąka”. W tej samej Nadrenii w szkołach uczniowie mogą się zapoznać z sadomasochizmem oraz „darkroomami”, czyli miejscami, gdzie homoseksualiści praktykują seks grupowy.

Angielskie dzieci w wieku ośmiu lat dowiadują się, że wkrótce mogą zmienić płeć na taką, z którą czułyby się najlepiej. W Szkocji rząd lewicowej Nicoli Sturgeon płaci za lekcje - uwaga - identyfikacji płciowej dwulatków! W Kanadzie wytwórnia Pixar, która wyprodukowała kiedyś film „Toy Story”, trzy lata  temu przygotowała dla tamtejszych przedszkolaków animację mającą na celu w zabawny sposób nauczyć je wyrażania zgody lub nie na podjęcie czynności seksualnych. Autorzy zdawali się nie przejmować faktem, że w ten sposob promują miękką pedofilię, sugerując, że to od chęci dziecka zależy, czy chce mieć stosunek płciowy z dorosłym. Równie szokujący filmik emitowała też telewizja belgijska. W 2015 roku szwedzka TV rozpoczęła emisję filmu animowanego dla przedszkolaków, w którym kolorowe penis i vagina tańczą ze sobą w rytm łatwo wpadającej w ucho piosenki o tym, jak bardzo się kochają.

Mógłbym tak naprawdę bardzo długo, ale nie mam miejsca. Pytanie: do czego to wszystko prowadzi? Ano na przykład do tego, co zdarzyło się w 2016 roku w Szwecji. Młodzieżówka tamtejszej Partii Liberalnej głosowała w swym gremium nad - nie uwierzycie Państwo - dekryminalizacją stosunków seksualnych między rodzeństwem (od 15 roku życia) i z ludzkimi zwłokami! Cecilia Johnsson, liderka organizacji, oświadczyła: „Jesteśmy organizacją młodzieżową i jednym z naszych zadań jest myśleć o krok dalej. Rozumiem, że kazirodztwo i nekrofilia mogą być postrzegane jako niezwykle obrzydliwe, ale przepisy nie powinny się opierać o to, co wydaje się obrzydliwe. W ogóle nie odpowiadają nam prawa moralne”.

Bo po co one postępowemu od kołyski człowiekowi?

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna