Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

PUBLICYSTYKA

Świętuj z Radiem eM!

piątek, 12 września 2014 11:55 / Autor:

Przed tygodniem zapowiadaliśmy, że lada chwila wystartują nasze „Bombowe urodziny!”. I w tym tygodniu już kilku osobom sprawiliśmy niespodziankę.

Jako pierwszego przed miejscem pracy złapaliśmy totalnie zaskoczonego Karola, który obchodził „trzydziestkę”. A to wszystko całkowicie na żywo, co każdy z Was mógł usłyszeć na 107,9 FM. – Kto mnie tak urządził?! – dopytywał szczęśliwy jubilat. Prawda szybko wyszła na jaw. Za akcją stała jego żona, a my tylko pomogliśmy, obdarowując Karola smaczną pizzą, pysznym tortem, kwiatami i zestawem kosmetyków.

W naszej akcji chodzi jednak nie tylko o urodziny – może to być też na przykład rocznica ślubu, imieniny lub inna ważna okazja. Chciałbyś taki prezent podarować komuś bliskiemu? Zadzwoń do nas – tel. 41 349 50 51 – lub napisz smsa pod nr 70120 (na początku musi pojawić się słowo RADIO).

Natomiast w każdy piątek, o godz. 10 zapraszamy na „Kulturalnie przed południem”. Przez dwie godziny Gosia Cioroch będzie mówić o tym, co ciekawego i ważnego czeka nas w weekend: koncerty, sztuki teatralne, premiery kinowe, spotkania w muzeach.

W niedzielę o godz. 9, po przerwie wakacyjnej, powraca „Salon dziennikarski”, w którym znani publicyści będą komentować bieżące wydarzenia polityczne z kraju i ze świata. Też w niedzielę, ale o godz. 18, zapraszamy Was na „Muzykę prosto z serca”. Przez dwie godziny na antenie emitujemy tylko i wyłącznie twórczość chrześcijańską, tak rzadko prezentowaną w mediach. A szkoda, bo jest naprawdę piękna i radosna, o czym przekonacie się na antenie Radia eM Kielce.

Tomasz Porębski

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO