Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Obudź sie Kopciuszku - recenzja

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

Publicystyka

Obudź sie Kopciuszku - recenzja

22 grudnia 2016 / Tekst

"Chcecie bajki? Oto bajka..." tak pięknie zaczyna się "Pchła Szachrajka" Jana Brzechwy, a Natalia Sońska w ten piękny, świąteczny czas zaprasza nas do przeczytania jej baśni o współczesnym Kopciuszku.
W roli tytułowego Kopciuszka występuje krakowska lekarka Alicja.

Ala, wypchana siłą przez swoich przyjaciół na urlop, jedzie z nimi na sylwestra do Zakopanego. Tam poznaje przystojnego  ratownika GOPR-Michała. Niestety, dzieciństwo Alicji bardzo wpłynęło na  jej relacje z mężczyznami, co nie ułatwia nawiązaniu nowej znajomości.  Ale to jest bajka, więc jak to w nich bywa, wiele czynników, pomimo trudności, otaczającego zła i negatywnych postaci, sprzyja głównej bohaterce. I jak to w bajkach bywa występują w nich dobre wróżki, a tu w tej roli Pani Aniela oraz pomocni przyjaciele Alicji.

"Obudź się Kopciuszku" to książka, która obdarzy nas  dużą dawką wzruszenia, poczujemy rodzące się uczucie miłości i przebaczenia  oraz wprowadzi nas w nastrój świąt Bożego Narodzenia.
"Znajomość z Michałem pozwoliła jej na nowo otworzy się na ludzi, poznać nowy wymiar szczęścia, uwierzyć w prawdziwą, bezinteresowna miłość i przede wszystkim pokazała, jak ważna jest rodzina i ile znaczy to, że ma się przy sobie bliskich. Wiedziała, że nadszedł czas, aby skupić się na tym, co naprawdę ważne. By odpuścić złość, na nowo budować relacje i spróbować zaufać. Nadszedł czas, by wybaczyć".

Tytuł: OBUDŹ SIĘ KOPCIUSZKU

Autor: Natalia Sońska

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Język wydania: polski

Data wydania: 9 listopada 2016

 

kategoria: Literatura obyczajowa i romans

 

/ida/

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay