Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Niedługo radiowa przeprowadzka

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Publicystyka

Niedługo radiowa przeprowadzka

03 grudnia 2016 / Tekst

Radio eM Kielce po niemal ćwierćwieczu istnienia zmienia siedzibę. Już niebawem przeprowadzimy się do zabytkowej kamienicy w centrum Kielc. Logotyp naszej stacji radiowej już rozświetla na czerwono elewację budynku przy ulicy Sienkiewicza 2 w Kielcach, stojącym tuż przy pomniku polskiego noblisty. 

Nowa siedziba naszego radia będzie połączeniem tradycji z nowoczesnością. W budynku, wzniesionym na początku XX wieku, znajdzie się nowoczesny sprzęt, dzięki któremu jakość nadawanego przez nas programu będzie jeszcze lepsza niż dotychczas. 

– Każda przeprowadzka w zupełnie nowe miejsce obliguje do tego, by również pod względem technicznym zbudować wszystko od nowa. Wyposażamy się więc we wszystko, co dziś najnowocześniejsze – zapewnia ksiądz Leszek Skorupa, dyrektor Radia eM Kielce. 

Ogromne przedsięwzięcie, jakim jest zmiana siedziby rozgłośni radiowej, musi trochę potrwać. Jak mówi ksiądz Skorupa, najbliższym realnym, ale i ambitnym terminem, w którym nadamy pierwszy program z Sienkiewicza 2, jest koniec pierwszego kwartału 2017 roku. Do usłyszenia w nowym miejscu!

Piotr Wójcik

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna