online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Blogerzy
online button
online button

Wyświetlenie artykułów z etykietą: Blogerzy

Próbuje swoich sił w branżowym konkursie

poniedziałek, 29 lutego 2016 11:44

Kielczanka walczy w konkursie Blog Roku 2015. Paulina Pięta, autorka bloga eventualnie.com znalazła się wśród twórców nominowanych do nagrody w kategorii blog specjalistyczny, w ramach "Gala Twórców - Blog Roku i Video Roku". To ostatnie godziny, w których można oddać głos na Paulinę.

Blog blogowi nierówny

sobota, 28 listopada 2015 06:24

Uczestnicy czwartej edycji kieleckiego spotkania blogerów „Blogotok” przekonywali, że prowadzenie bloga może być początkiem dobrze prosperującego biznesu. Może też służyć zaangażowaniu się w sensowną działalność dobroczynną.

Zanurzeni w blogosferze

niedziela, 14 kwietnia 2013 16:38

Czasy się zmieniły. Kiedyś ludzie pisali pamiętniki - dzisiaj wchodzą w internet i tworzą bloga. Choć zapał wielu mija szybko, nie brakuje takich, którzy prowadzenie swojej strony traktują niezwykle serio. Również w Kielcach, gdzie cenionych blogerów jest pod dostatkiem. Pewnie zadajecie sobie Państwo pytanie, co oni w tym widzą i po co to robią. Otóż, odpowiedź nie jest prosta. Każdy z nich ma w tym zupełnie inny cel.

Bo kiedyś zjadł wstrętnego hamburgera...

piątek, 12 kwietnia 2013 14:09

Żorż Ponimirski rusza do akcji. Jeździ, zjada, opisuje. I jak nas zapewnia w wywiadzie - wcale od tego nie tyje. Poznajcie kielczanina, autora bloga „Street Food Polska”.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay