Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Barbara Zamożniewicz

Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
online button

Wyświetlenie artykułów z etykietą: Barbara Zamożniewicz

Zbyt wiele krytyki, za mało aktywności

czwartek, 16 marca 2017 16:50

Młodzież w Kielcach zbyt krytycznie ocenia to, co oferuje miasto i zbyt wiele oczekuje jednocześnie pozostając mało aktywną. To jeden z wniosków po debacie zorganizowanej przez Nieformalną Młodzieżową Radę Miasta Kielce. Podczas spotkania omawiane były wyniki konsultacji, które Rada na początku roku przeprowadziła w kilku szkołach.

"Pasjonaci" zainspirują młodych

piątek, 13 maja 2016 13:56

W najbliższy poniedziałek, 16 maja, niemal 70 młodych mieszkańców województwa świętokrzyskiego będzie uczestniczyć w spotkaniach z przedsiębiorczymi osobami z naszego regionu.

Spotkali się, by otwarcie mówić o Młodzieżowych Radach Gmin. Przedstawiciele trzynastu samorządowych ciał doradczych z regionu wymienili doświadczenia ze swojej działalności. Rzecznik młodzieży Barbara Zamożniewicz przyznaje, że w gminach konsultowanie się z młodymi ludźmi staje się normą.

Otwarcie o młodzieżowych radach

piątek, 04 marca 2016 14:30

Rzecznik młodzieży przy Urzędzie Marszałkowskim chce się spotkać z przedstawicielami samorządów, w których już działają lub planuje się założenie Młodzieżowych Rad Gmin a także młodych radnych. Spotkanie odbędzie się 14 marca o godz. 11:00 w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay