Na antenie: Tak wierzę
Katarzyna Bernat
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: sejm

Na antenie: Tak wierzę
Katarzyna Bernat
online button
online button

Wyświetlenie artykułów z etykietą: sejm

Maria Zuba: Posłowie chcą móc pracować

poniedziałek, 09 stycznia 2017 15:36

- Wszyscy chcemy wreszcie zacząć normalną pracę. Marazm wprowadzony przez opozycję uniemożliwia nam to - powiedziała posłanka PiS Maria Zuba w audycji Prawdę Mówiąc na antenie Radia eM Kielce odnosząc się do aktualnej sytuacji w polskiej polityce.

PiS: Skandal, zamach na demokrację

poniedziałek, 19 grudnia 2016 16:09

Głosowanie w sprawie ustaw budżetowej i tak zwanej dezubekizacyjnej skończyło się ogromną awanturą. Tak w skrócie można opisać to, co w ubiegły piątek wydarzyło się w Sejmie. Świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości deklarują, że pozostaną nieugięci – prowadzą prace i ostro komentują działania opozycji.

Krupka: zabiegamy o lotnisko w Obicach

poniedziałek, 24 października 2016 11:27

Poseł PiS Anna Krupka nie wyklucza, że będzie pełnomocnikiem PiS w regionie świętokrzyskim odpowiedzialnym za przygotowanie do wyborów samorządowych w 2018 roku. - Jest możliwy taki scenariusz, ale o tym ostatecznie zdecyduje Jarosław Kaczyński - powiedziała w Radiu eM Kielce  Anna Krupka. 

W sobotę (15 października) w sejmie odbyła się konferencja ekologiczna na temat Zrównoważonego rozwoju w świetle encykliki Laudato si. Czyli jak się rozwijać troszcząc się jednocześnie o ekologię. Na konferencji z mikrofonem obecny był Piotr Trentowski. Zapraszam na audycję Sygnały Natury. Piotr Tentowski

Za odrzuceniem, czyli przeciw życiu?

poniedziałek, 10 października 2016 15:12

W minionym tygodniu cała Polska była ożywiona debatą i głosowaniem nad projektem ustawy Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, która ostatecznie została odrzucona. Jak głosowali świętokrzyscy posłowie?

Wokół czarnego poniedziałku

poniedziałek, 03 października 2016 10:58

Trwa czarny poniedziałek, czyli fala protestów organizowanych przez przeciwników zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych. Sprawę komentują dla nas psycholog Magdalena Delipacy, prowadząca na antenie Radia eM magazyn 100 Procent dla Rodziny oraz psychoterapeuta Patrycja Osman.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay