Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: biskup

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Wyświetlenie artykułów z etykietą: biskup

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.2

sobota, 18 maja 2019 11:43

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku, jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Rodzinna Majówka Rowerowa cz.1

sobota, 18 maja 2019 11:41

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. O godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku jest Kaczyn. Całość zwieńczy festyn rodzinny w Borkowie.

Około pięciuset osób wyruszyło wraz z biskupem Marianem Florczykiem na Rodzinną Majówkę Rowerową. W sobotę o godzinie 10 uczestnicy wystartowali z placu św. Jana Pawła II. Celem, jak co roku, był Kaczyn. Imprezę zwieńczył festyn rodzinny w Borkowie.

 

Jubileusz ks. biskupa Mariana Florczyka

środa, 18 kwietnia 2018 08:11

18 kwietnia 2018 r. przypada 20. rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Mariana Florczyka. Ks. biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej w specjalnym komunikacie zachęca do modlitwy w intencji Księdza Biskupa Mariana.

Droga Krzyżowa ulicami Kielc i Masłowa

piątek, 23 marca 2018 11:20

Przed nami Droga Krzyżowa na Karczówkę. Jest to najstarsza w Kielcach Droga Krzyżowa ulicami miasta. Pątnicy ruszą również z kościoła w Masłowie pod pomnik św. Jana Pawła II.

[AUDIO] Wierni żegnają biskupa Ryczana

wtorek, 19 września 2017 14:00

- Nigdy o Nim nie zapomnimy. Był takim dobrym człowiekiem, wspaniałym biskupem -  mówią wierni, którzy zgromadzili się na Placu Jana Pawła II w Kielcach, by uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych śp. ks. biskupa Kazimierza Ryczana.

Strona 1 z 6