Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: bartlomiej dorywalski

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Wyświetlenie artykułów z etykietą: bartlomiej dorywalski

Była premier Beata Szydło i poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Dorywalski uroczyście otworzyli dziś wspólne biuro poselskie we Włoszczowie. W wydarzeniu wzięli udział parlamentarzyści i samorządowcy.

W Sejmie powstał po raz pierwszy ponadpartyjny Świętokrzyski Zespół Parlamentarny. Jego przewodniczącą została poseł Anna Krupka (PiS), a wiceprzewodniczącymi poseł Bartłomiej Dorywalski (PiS) i Bartłomiej Sienkiewicz z Koalicji Obywatelskiej. Utworzenie tego gremium ma bardo duże znaczenie dla naszego województwa.

Posłowie nowej kadencji są już zaprzysiężeni. W sejmowych ławach zasiadły zarówno osoby, których twarze w parlamencie pojawiały się już od lat, jak i te, które w izbie niższej dopiero debiutują.

Dziś ostatni dzień kampanii wyborczej, w trakcie której kandydaci do Sejmu i Senatu przekonywali mieszkańców naszego regionu do swojego programu. To co wydarzyło się w trakcie okresu przedwyborczego skomentował wicewojewoda świętokrzyski Bartłomiej Dorywalski w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Rozmowa z doktorem Bartłomiejem Dorywalskim, wicewojewodą świętokrzyskim.

W ostatnim czasie premier Mateusz Morawiecki przedstawił pakiet dla przedsiębiorców. Znalazło się w nim pięć zapisów, które m.in. mówią o obniżce podatku i o 500+ dla firm. Jak ocenia te propozycje Bartłomiej Dorywalski, wicewojewoda świętokrzyski?

Strona 1 z 2