em.kielce.pl
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Effector Kielce

Bieniek załatwił Effectora

sobota, 03 grudnia 2016 19:15

Siatkarze Effectora Kielce nie sprawili niespodzianki na Opolszczyźnie i przegrali z Zaksą Kędzierzyn-Koźle 0:3. Kielczanie tylko w pierwszym secie byli w stanie prowadzić wyrównaną grę z mistrzem Polski.

Effector gra z mistrzem Polski

sobota, 03 grudnia 2016 10:13

Zaksa Kędzierzyn-Koźle – mistrz Polski, mający w składzie takie gwiazdy jak Benjamin Toniutti, Paweł Zatorski, Dawid Konarski czy doskonale znany kieleckiej publiczności Mateusz Bieniek. To właśnie z tym zespołem w sobotę zmierzy się Effector Kielce i nikt nie ma wątpliwości, że wywiezienie z Kędzierzyna choćby punktu będzie niespodzianką.

"Tylko" punkt z Będzinem

środa, 30 listopada 2016 20:39

Kolejny pięciosetowy pojedynek zobaczyli w tym sezonie kibice Effectora Kielce. Tym razem jednak był on szczęśliwy dla MKS-u Będzin który wygrał 3:2. Dwa pierwsze sety gładko wygrali goście, ale kielczanie wrócili z dalekiej podróży i wygrali kolejne dwie partie. W tie-break’u lepsi okazali się będzinianie.

Siatkarze Effectora Kielce nie mają za wiele czasu na rozpamiętywanie ostatniej porażki z AZS-em Politechniką Warszawską. Liga pędzi jak rozpędzona lokomotywa, a kolejny mecz już w środę. Rywalem podopiecznych Dariusza Daszkiewicza będzie MKS Będzin. Jeżeli kielczanie chcą nadal liczyć się w walce o górną połowę tabeli, to zwycięstwo w tym spotkanie jest koniecznością.

Effector waleczny, ale tym razem bez punktów

piątek, 25 listopada 2016 21:26

Koniec złej serii Politechniki i dobrej passy Effectora. W meczu 10. kolejki PlusLigi kielczanie przegrali z Onico AZS-em Politechniką Warszawską 1:3. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza wprawdzie nawiązali walkę w trzecim secie, ale decydującą partię przegrali 23:25.

Rusza 65. edycja Plebiscytu Sportowego

piątek, 18 listopada 2016 10:44

Rusza 65. edycja Plebiscytu Sportowego, w którym będziemy wybierać najpopularniejszych zawodników, trenerów i talenty województwa świętokrzyskiego. Plebiscyt wspólnie organizują wszystkie największe kieleckie redakcje.