Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Francuski dokument w Filharmonii

środa, 24 października 2018 11:45

Francuski dokument "Maria Callas" w reżyserii Toma Wolfa będzie można obejrzeć podczas Wieczoru Filmowego, który odbędzie się 24 października o godzinie 18.30 w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Premiera polska filmu miała miejsce 2 marca bieżącego roku.

Kubańskie rytmy dla najmłodszych

niedziela, 21 października 2018 11:33

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert familijny pt. "Kubańskie rytmy", który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11 w sali koncertowej Filharmonii. Wydarzenie dedykowane jest widzom od piątego roku życia.

Inauguracja Roku Kulturalnego Województwa Świętokrzyskiego odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Przed publicznością wystąpią zespół Spirituels Singers Band oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii pod batutą Jacka Rogali.

 

"Kanon Polihymnii" w Filharmonii

piątek, 12 października 2018 17:56

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert pt. "Kanon Polihymnii". Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii.

„Piazzolla. Show Me Your Tango”

czwartek, 18 października 2018 07:42

Mezzosopranistka Izabela Kopeć wystąpi z recitalem  pieśni Astora Piazzolli. Artyści, którzy towarzyszą solistce, to znakomici muzycy doskonale czujący styl tango nuevo.

Narodowe śpiewanie w Filharmonii

poniedziałek, 15 października 2018 23:54

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert Chórów Regionu Świętokrzyskiego Projektu Akademia Chóralna pt. "Narodowe śpiewanie". W wydarzeniu, które odbędzie się 15 października, weźmie udział sześć chórów, młodzieżowy zespół folklorystyczny i kapela ludowa.

Strona 9 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna