Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kieleckie Centrum Kultury

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Co ciekawego w KCK?

czwartek, 15 lutego 2018 15:52

Z kompozycjami kanadyjskiego barda zmierzy się w Kielcach jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich artystek. W tę niedzielę 18 lutego w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi Renata Przemyk a zaśpiewa nam piosenki Leonarda Cohena. Podczas koncertu pod hasłem „Boogie Street” usłyszymy poetyckie utwory w spolszczonych wersjach.

Kieleckie Centrum Kultury rozpoczęło nabór prac do XX edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION. W tym roku uczestników do tworzenia zainspiruje hasło „Piękna i Bestia”, które zaczerpnięte zostało z tytułu francuskiej baśni ludowej.

Wyśpiewa to, czego nie wiemy o Marilyn

wtorek, 30 stycznia 2018 15:32

Gwiazda filmu i telewizji wyjawi sekrety najsłynniejszej blondynki świata. „10 sekretów Marilyn Monroe” to hasło koncertu, z którym w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi Sonia Bohosiewicz. Artystka ukaże różne twarze kobiety – zarówno tej zakochanej, jak i odrzuconej.

Nowy tomik poezji zaprezentowany

wtorek, 23 stycznia 2018 20:33

Anna Zielińska-Brudek, kielecka policjantka a także poetka, prezentowała w Kieleckim Centrum Kultury twórczość ze swojego nowego tomiku wierszy. Zatytułowała go „Ugina się dzień”. To czwarty jej zbiór poezji i jak przyznaje autorka, jest on przełomowy, ponieważ przyniósł coś, do czego człowiek dojrzewa latami.

Sprawdziliśmy, co ciekawego przygotowało dla mieszkańców miasta Kieleckie Centrum Kultury. Okazało się, że w najbliższych tygodniach na scenach instytucji nie zabraknie gwiazd. Wystąpi między innymi Stanisława Celińska oraz Renata Przemyk.

Kieleckie Centrum Kultury w witrynach swojej siedziby zaprezentowało świąteczną ekspozycję. Kompozycje nawiązujące do klimatu Bożego Narodzenia wykonali pracownicy instytucji i restauracji Siedem Pokoi. Jury złożone z kieleckich dziennikarzy wybrało najładniejsze prace, a przy okazji odbyło się wspólne kolędowanie na świeżym powietrzu.

Strona 9 z 25