Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Według nieoficjalnych informacji TVP3 Kielce, prezydent Bogdan Wenta nie zgodzi się na Marsz Równości, który miał się odbyć 13 lipca w Kielcach.

Nie opadł jeszcze kurz po czwartkowej, burzliwej sesji, na której prezydent Kielc Bogdan Wenta nie otrzymał wotum zaufania. Włodarz miasta oraz jego zastępczyni w ostrych słowach skomentowali decyzję radnych na swoich profilach w mediach społecznościowych.

W czwartek odbędzie się rada miasta, jakiej jeszcze nie było. Radni oprócz głosowania nad przyznaniem absolutorium, zdecydują także czy prezydent Bogdan Wenta powinien otrzymać wotum zaufania.

Brak środków finansowych i kumulacja roczników – to zdaniem Michała Brauna, radnego Platformy Obywatelskiej, negatywne efekty rządowej reformy edukacji, które dotknęły również Kielce. – Miasto powinno lepiej gospodarować budżetem i efektywniej wydawać środki – odpowiada radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Kisiel.

Danuta Papaj nowym wiceprezydentem Kielc.

poniedziałek, 10 czerwca 2019 14:07

O takim scenariuszu mówiło się od kilku miesięcy. Dziś Bogdan Wenta oficjalnie poinformował, że nowym wiceprezydentem Kielc została Danuta Papaj.

Mija kolejny miesiąc od zapowiedzi władz miasta w sprawie nowych zasad dla budżetu obywatelskiego, ale konkretów wciąż brak. Sytuacją zaniepokojeni są kieleccy radni.

Strona 9 z 20