Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Uczcili niepodległość wspólnym śpiewem

niedziela, 11 listopada 2018 20:48

„Mali Wojacy” ze Stykowa oraz „Kapela Sołtysa” z Wąchocka wyśpiewali wraz z kielczanami pieśni patriotyczne z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncerty odbyły się na Placu Wolności w ramach Narodowego Święta Niepodległości.

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Warszawianka"

czwartek, 15 listopada 2018 13:08

Polskie tańce narodowe i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych znajdą się w programie koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Warszawianka”, który odbędzie się w najbliższy czwartek na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Trzy ciekawe wydarzenia w Kielcach

środa, 07 listopada 2018 09:30

Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Perfect i Ira wystąpią w najbliższym czasie w Kieleckim Centrum Kultury oraz Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncerty odbędą się w ramach cyklu "Gwiazdy na jesień Kielce".

Koncert Prezydencki w Szkole Muzycznej

niedziela, 11 listopada 2018 14:37

11 listopada o godzinie 17 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach odbędzie się wyjątkowy Koncert Prezydencki z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy wystąpi z Koncertem Noworocznym w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18 w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

 

Dziesięciu śpiewaków z Polski i Ukrainy zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich podczas koncertu, który odbędzie się 22 listopada w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się w ramach światowego projektu pod nazwą "10 Tenorów".

 

Strona 9 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna