Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza

piątek, 17 sierpnia 2018 14:09

Olbrzymie bańki mydlane w różnych kształtach i kolorach będzie można zobaczyć podczas widowiska, które odbędzie się 10 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Do naszego miasta przyjedzie Teatr Baniek Mydlanych.

Recital Kacpra Kuszewskiego

wtorek, 14 sierpnia 2018 10:32

Kacper Kuszewski wystąpi w najbliższą niedzielę na scenie plenerowej Kieleckiego Centrum Kultury. Recital pt. "Album rodzinny" jest kolejną imprezą w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Weekend z kulturą chińską

czwartek, 09 sierpnia 2018 12:06

Kieleckie Centrum Kultury i Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach zapraszają na weekend tradycyjnej kultury chińskiej w wykonaniu artystów z Taizhou i Yuyoa. Impreza odbędzie się w ramach spotkania miast partnerskich.

Recital Justyny Szafran

czwartek, 09 sierpnia 2018 10:12

Największe przeboje Edith Piaf zaśpiewa podczas swojego recitalu Justyna Szafran. Koncertu będzie można posłuchać w najbliższą niedzielę w plenerze przed Kieleckim Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

W KCK "usłyszymy" taniec

wtorek, 31 lipca 2018 12:36

Różne formy stepowania zostaną zaprezentowane podczas widowiska "Usłyszeć taniec", które będzie można zobaczyć w najbliższą niedzielę w plenerze przed Kieleckim Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Otwarcie sali koncertowej w Muzeum Hammonda i występy znakomitych artystów będą towarzyszyć trzeciej edycji Festiwalu Laurens Hammond Pro Memoria. Impreza odbędzie się już 1 i 2 września.

 

Strona 9 z 28