Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Warsztaty szycia ze skóry

wtorek, 09 lutego 2016 13:46

Bezpłatne zajęcia szycia ze skóry organizuje Centrum Fashion Design, które mieści się przy ulicy Olszewskiego w Kielcach. Zajęcia poprowadzi Studio Odzieży Skórzanej BSK.

Warsztaty antydyskryminacyjne

wtorek, 02 lutego 2016 13:49

Rozpoczął się nabór na warsztaty antydyskryminacyjne. Zajęcia skierowane do: studentów, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych z województwa świętokrzyskiego organizuje Stowarzyszenie imienia Jana Karskiego.

Warsztaty o debatowaniu

czwartek, 03 grudnia 2015 14:49

Jak skutecznie argumentować? Jak przekonać innych do swoich racji? Jak debatować? Odpowiedzi na te pytania szukali uczestnicy warsztatów z zakresu organizacji i prowadzenia debat, które odbyły się 3 grudnia w Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach.

Warsztaty laparoskopii

piątek, 06 listopada 2015 14:02

W Klinice Ginekologii ŚCO w Kielcach odbywają się warsztaty laparoskopii. To trzecia edycja kursów. Zajęcia odbywają się na trzech poziomach zaawansowania. Dotychczas z szkoleń skorzystało 150 ginekologów z całego kraju.

Skoncentruj się!

wtorek, 04 sierpnia 2015 11:39

W Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu koło Chęcin odbywać się będą w sierpniowe weekendy nietypowe warsztaty. Chętni będą mogli poćwiczyć koncentrację.

Wspólna inicjatywa UJK i RCNT

czwartek, 23 lipca 2015 12:21

Uczniowie klas drugich i nauczyciele ze świętokrzyskich podstawówek mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach naukowo-metodycznych. Zajęcia realizowane wspólnie z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego odbywać się będą w Centrum Nauki Leonardo da Vinci.

Strona 8 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna