Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy wystąpi z Koncertem Noworocznym w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18 w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

 

Dziesięciu śpiewaków z Polski i Ukrainy zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich podczas koncertu, który odbędzie się 22 listopada w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Wydarzenie odbędzie się w ramach światowego projektu pod nazwą "10 Tenorów".

 

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się okazją do zorganizowania koncertu "Album Polski - 100 lat niepodległości". Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej. Przed publicznością wystąpią Adam Wodnicki oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą Jacka Rogali.

Balet w Filharmonii

środa, 07 listopada 2018 13:06

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza Inaugurację cyklu Wieczór Baletowy "Mayerling". Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w Sali Koncertowej Filharmonii.

Zaduszki w Filharmonii

poniedziałek, 29 października 2018 14:23

30 października w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędą się zaduszki muzyczne poświęcone ludziom kultury - muzykom i pracownikom, którzy wpisali się w historię tej instytucji.

Zaduszki w Filharmonii

wtorek, 30 października 2018 09:39

Zmarłym muzykom i pracownikom Filharmonii Świętokrzyskiej będą poświęcone Zaduszki muzyczne, które odbędą się 30 października o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii. Podczas koncertu artyści będą wspominać szczególnie Zofię Zamojską-Pabich w pierwszą rocznicę jej śmierci.

Strona 8 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna