em.kielce.pl
Jesteś tutaj:Radio eM»Audycje radiowe»Audycje radiowe radia eM w Kielcach. Radio eM Kielce 107,9 FM Twoje Ulubione Przeboje!

bobik 750x200

AUDYCJE RADIOWE

Niestety nie był to najlepszy debiut na ławce trenerskiej Adama Swaczyny. Effector Kielce przegrał w meczu 15. kolejki z PGE Skrą Bełchatów 0:3. Kielczanie pozostali na 12. miejscu w PlusLidze.

Daszkiewicz zwolniony z Effectora!

czwartek, 15 grudnia 2016 09:29

Trener siatkarzy Effectora Kielce Dariusz Daszkiewicz po czterech latach odchodzi z klubu. Decyzją zarządu został odsunięty od prowadzenia pierwszej drużyny. Jego obowiązku tymczasowo przejął II trener Adam Swaczyna.

Effector rozbity w Szczecinie

środa, 14 grudnia 2016 09:28

Nie tak miał wyglądać ten pojedynek. W spotkaniu otwierającym 14. kolejkę PlusLigi siatkarze Effectora Kielce przegrali w trzech setach z Espadonem Szczecin. Kielczanie nie przerwali złej serii, która trwa już od pięciu spotkań.

Effector gra z ostatnią drużyną PlusLigi

wtorek, 13 grudnia 2016 10:19

Trwa siatkarski maraton Effectora Kielce. Kielczanie po sobotniej porażce z Asseco Resovią Rzeszów już dziś zmierzą się w Szczecinie z Espadonem. Najbliższy rywal kieleckiej drużyny to obecnie ostatnia drużyna PlusLigi.

Effector dostał lekcję od Resovii

sobota, 10 grudnia 2016 18:49

Siatkarze Effectora Kielce w meczu 13. kolejki PlusLigi przegrali z Asseco Resovią Rzeszów 0:3. Kielczanie tylko w drugim secie przeciwstawili się rywalom i byli bliscy zwycięstwa.