Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

"Kariera po polsku"

środa, 10 kwietnia 2019 16:07

Już 10 kwietnia gwiazdy spektaklu "Kariera po polsku" odwiedzą Kielce. Przed publicznością wystąpią Małgorzata Lewińska, Maciej Damięcki, Andrzej Beya-Zaborski, Jacek Kawalec i Ewa Konstańciak.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego obejrzeli spektakl pt. „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni”. Prezentacja odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na spektakl "Sklepy cynamonowe" na podstawie prozy Brunona Schulza. Sztukę będzie można zobaczyć w najbliższą sobotę i niedzielę.

Spektakl The Monstrum Band w Kielcach

wtorek, 29 stycznia 2019 09:14

Taka okazja szybko się nie powtórzy. Już w najbliższy piątek i sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach będzie można obejrzeć spektakl "The Monstrum Band".

"Medaliony" na rocznicę

czwartek, 31 stycznia 2019 14:26

W rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau 31 stycznia o godzinie 18 Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na Małą Scenę na spektakl "Medaliony". Sztuka jest sceniczną adaptacją książki Zofii Nałkowskiej pod tym samym tytułem.

"Brzechwa z mojego dzieciństwa"

sobota, 26 stycznia 2019 14:15

"Brzechwa z mojego dzieciństwa" to spektakl, który będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę, 26 stycznia o godzinie 12 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Strona 8 z 11