Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Występy zespołów i kapel ludowych, konkursy dla publiczności oraz degustacja pysznych potraw to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników IV Świętokrzyskiego Festiwalu Smaków. Impreza odbędzie się 1 i 2 maja w Parku Etnograficznym w Tokarni.

Prawie 600 uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, gimnazjów, liceów ogólnokształcących, szkół artystycznych i zawodowych z województwa świętokrzyskiego otrzymało po 3800 złotych w ramach "Świętokrzyskiego programu stypendialnego". Stypendia zostały przyznane po raz trzeci i pochodzą z funduszy unijnych.

Będzie bezpieczniej na drogach

wtorek, 19 marca 2019 14:50

Ponad tysiąc zgłoszeń wpłynęło do Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach programu „Bezpieczni na 5+”, który polega na likwidacji niebezpiecznych miejsc na drogach lokalnych naszego regionu Najwięcej z nich pochodzi od samorządów.

300 tysięcy złotych dofinansowania na działalność kulturalną w 2019 roku przekazał zarząd województwa świętokrzyskiego. Do ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski konkursu wpłynęło 158 wniosków. 156 otrzymało dotację.

Wydawnictwo Jedność otrzymało nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość w XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Statuetkę odebrał Adam Ogonowski, dyrektor zarządzający w drukarni Jedność.

Wręczono "Świętokrzyskie Victorie"

wtorek, 05 marca 2019 19:58

Gmina Strawczyn,  Wydawnictwo Jedność i ojciec Edward Stradomski to laureaci XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Zwycięzców w kategoriach Samorządność, Przedsiębiorczość i Osobowość poznaliśmy podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Strona 8 z 11