Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

Weekend z R. ”A Surfeit of Lovers”

piątek, 23 listopada 2018 10:51

Agencja Artystyczna "Diabeł" zaprasza na komedię Weekend z R. ”A Surfeit of Lovers” w reżyserii Wojciecha Błacha. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godzinie 18 w Kieleckim Centrum Kultury.

 

Varius Manx i Kasia Stankiewicz zagrają w Kielcach

wtorek, 30 października 2018 13:31

Kielce będą w najbliższą niedzielę kolejnym przystankiem na jesiennej trasie koncertowej Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Artyści zagrają w Kieleckim Centrum Kultury i będą promować album "ENT".

Rekordowa liczba filmów na 24. Nurcie

wtorek, 23 października 2018 13:40

46 filmów dokumentalnych z całej Polski będzie można zobaczyć w ciągu pięciu dni tegorocznej, 24 edycji Festiwalu Form Dokumentalnych "Nurt", który odbędzie się w dniach od 19 do 23 listopada w Kieleckim Centrum Kultury. Pokazom będzie towarzyszył maraton filmowy poświęcony zmarłym wybitnym twórcom form dokumentalnych oraz warsztaty filmowe z Krzysztofem Miklaszewskim, pomysłodawcą festiwalu.

 

Święto jazzu w Kielcach

czwartek, 27 września 2018 10:49

Zbliża się 17 edycja Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles. Święto Jazzu w Kielcach będzie odbywać się od 27 do 30 września na Małej i Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Wieczór z kulturą chińską. Koncert w KCK

sobota, 01 września 2018 20:13

Tradycyjne pieśni, tańce, dawna muzyka i teatr "Walczących Kukiełek" wypełniły program spotkania z tradycyjną kulturą chińską, które odbyło się w sobotę w Kieleckim Centrum Kultury. Przed publicznością wystąpili artyści z chińskich miast Taizhou i Yuyoa, którzy przebywają w Kielcach na Międzynarodowym Spotkaniu Miast Partnerskich.

 

Ostatni wakacyjny koncert w KCK

środa, 22 sierpnia 2018 12:02

Najsłynniejszych oper i operetek w wykonaniu zespołu Strauss Ensemble będzie można posłuchać w najbliższą niedzielę podczas koncertu "To, co najpiękniejsze", który odbędzie się na scenie plenerowej Kieleckiego Centrum Kultury. Impreza zamknie cykl "Tarasy Sztuki", który trwał przez całe wakacje.

 

Strona 8 z 28