Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Elektroniczna Orkiestra Laboratorium Dźwięku wystąpi z okazji Dnia Świętego Mikołaja, 6 grudnia w sali im. Andrzeja Zielińskiego w Muzeum Hammonda w Kielcach. Zespół zagra dwa koncerty o godzinie 11 i o 13.

100 lat razem. Święto Polski i USA

wtorek, 04 grudnia 2018 11:56

"100 lat razem" - pod takim tytułem 4 grudnia w sali kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się koncert z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości i nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a USA.

Koncert "Swinging with Sinatra"

piątek, 30 listopada 2018 10:31

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na specjalny koncert symfoniczny "Swinging with Sinatra". Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert symfoniczny pt. "Wieczór klasyków", który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii. Przed publicznością wystąpią Jarosław Nadrzycki oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Macieja Tarnowskiego.  

Koncert "Ojczyzno ma...". SPROSTOWANIE

poniedziałek, 19 listopada 2018 14:11

W ostatnim Tygodniku eM Kielce pisaliśmy o koncercie "Ojczyzno ma..." poświęconemu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Napisaliśmy, że odbędzie się on trzykrotnie, jednak nastąpiła pomyłka.

Paweł Perliński Jazz Preludes

wtorek, 20 listopada 2018 00:26

W najbliższy wtorek o godzinie 18.30 w sali kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej wystąpi Trio Pawła Perlińskiego. Artyści zaprezentują preludia fortepianowe Jeffa Gardnera.

Strona 8 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna