Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wypadek na ulicy Kościuszki w Kielcach

czwartek, 28 listopada 2019 11:00

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj przy ul. Kościuszki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 70-latka, kierująca samochodem osobowym nie ustąpiła pierwszeństwa mężczyźnie, który przechodził przez przejście dla pieszych.

Poczuł się samotny, więc… ukradł psa

środa, 27 listopada 2019 12:21

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Kielcach, zatrzymali wczoraj mężczyznę, który ukradł psa spod  sklepu Lewiatan na ulicy Karczókowskiej. Pijany mężczyzna tłumaczył, że odłączył się od swoich znajomych, a potrzebował towarzystwa.

Funkcjonariusze ustalili dane sprawcy rozboju – okazał się nim 18-latek ze Skarżyska-Kamiennej. Podczas zatrzymania podejrzanego, policjanci odzyskali skradziony telefon.

Seniorka przywłaszczyła sobie cudzy portfel

wtorek, 26 listopada 2019 13:30

W poniedziałek, policjanci z komisariatu na Śródmieściu zatrzymali 71-letnią mieszkanką Kielc. Śledczy ustalili, że w czerwcu tego roku przywłaszczyła sobie ona portfel w jednym z banków. Grozi jej za to nawet pięć lat więzienia.

Około 9.20 w gminie Daleszyce doszło do zderzenia samochodó . Kobieta kierująca Hondą najprawdopodobniej wymusiła pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka mężczyźnie.

Policjanci z Pińczowa aresztowali 35-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o kradzież różnych metalowych elementów, w tym blach aluminiowych i nierdzewnych. Wartość skradzionych przedmiotów to ponad dziewięć tysięcy złotych.

Strona 8 z 30