Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

SPORT KIELCE

Bartosz Jurecki po zakończeniu poprzedniego sezonu odwiesił buty na kołku. 39-latek błyskawicznie rozpoczął pracę w roli pierwszego trenera Azotów Puławy. Na razie idzie mu bardzo dobrze. We wtorek jego zespół jako wicelider PGNiG Superligi przyjeżdża do prowadzącego PGE VIVE. W Hali Legionów dojdzie po raz kolejny do pojedynku najbardziej znanego rodzeństwa w polskim handballu. - Zwykle jestem bardziej uśmiechnięty. Mam nadzieję, że po meczu to się nie zmieni.  Nie widzę innego scenariusza. Przez sześćdziesiąt minut nie mam brata - mówi rozgrywający kieleckiego klubu, Michał Jurecki.

Znakomita Syncerz! Cenne zwycięstwo Korony Handball

środa, 24 października 2018 19:51

Szczypiornistki Korony Handball w meczu 8. kolejki PGNiG Superligi pokonały przed własną publicznością EKS Start Elbląg 28:24. Kielczanki dzięki wygranej awansowały na szóste miejsce w tabeli.

Ostatnie spotkanie przed kilkudniową przerwą reprezentacyjną w PGNiG Superlidze zapowiada się bardzo ciekawie. Rozpędzone PGE VIVE w środę na wyjeździe zmierzy się ze znajdującą się w dołku Orlenem Wisłą Płock. - Najważniejsze to patrzeć na siebie, nie na przeciwnika - przekonuje skrzydłowy "żółto-biało-niebieskich", Mateusz Jachlewski.

Orlen Wisła Płock - najgroźniejszy rywal PGE VIVE w Polsce, w meczu 6. kolejki PGNiG Superligi sensacyjnie przegrała przed własną publicznością z NMC Górnikiem Zabrze 25:26.

PGNiG Superliga wydała oświadczenie w sprawie PGE VIVE Kielce i Orlenu Wisły Płock, który w ostatni weekend podczas meczów Ligi Mistrzów zdecydowały się zakryć logo jednego ze sponsorów tych rozgrywek - Nord Stream 2.

Przygotowania Korony Handball do nowego sezonu PGNiG Superligi wkraczają na ostatnią prostą. Kielczanki w piątek i sobotę wezmą udział w towarzyskim turnieju w podkarpackiej Sieniawie, który będzie dla nich próbą generalną przed przyszłotygodniowym, inauguracyjnym spotkaniem o punkty w Kościerzynie.