Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Czas na ostateczne rozstrzygnięcia

piątek, 17 sierpnia 2018 15:42

Za nami osiemdziesiąt cztery mecze mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18. W sobotę i niedzielę w Hali Legionów zostanie rozegranych osiem kolejnych pojedynków, w których zapadną ostateczne rozstrzygnięcia.

Szczypiornistki Korony Handball w piątek rozpoczną zmagania w towarzyskim turnieju w słowackiej Sali. Kielczanki na początek czeka starcie z SSK SLS Preszów, a w sobotę rano ich grupowym rywalem będzie gospodarz imprezy - Slovan Duslo Sala.

Polska 13. drużyną mistrzostw świata

czwartek, 16 sierpnia 2018 17:39

Reprezentacja Polski wygraną zakończyła swój udział w mistrzostwach świata kobiet do lat 18.  Podopieczne Agnieszki Truszyńskiej w meczu o 13. miejsce pokonały w Hali Legionów Japonię 22:19. Dziesięć bramek dla „Biało-czerwonych” rzuciła Lucyna Sobecka. Magda Więckowska z Korony Handball na swoim koncie zapisała cztery trafienia. 

Piękne zachowanie Chorwatek  

czwartek, 16 sierpnia 2018 15:44

Z piękną inicjatywą wyszły szczypiornistki Chorwacji, które biorą udział w mistrzostwach świata do lat osiemnastu. Zawodniczki z Bałkanów we wtorek, korzystając z dnia wolnego, odwiedziły dzieci leczące się na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej ŚCO na kieleckim Czarnowie.

Reprezentacja Polski nie zagra o wejście do fazy medalowej mistrzostw świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18. „Biało-czerwone” w meczu 1/8 finału w Hali Legionów uległy Dunkom 20:30. Skandynawki  swoją przewagę zaczęły zaznaczać w końcówce pierwszej połowy, która zakończyła się ich prowadzeniem 12:9. Druga część również przebiegała pod dyktando Dunek, które sukcesywnie swoje konto wzbogacały kolejnymi trafieniami. Świetne zawody w zwycięskiej drużynie rozegrały Emilie Bodholdt Steffensen i Andrea Aagot Hansen, które rzuciły kolejno osiem i siedem bramek. W polskiej drużynie najskuteczniejsza była Katarzyna Cygan, która zdobyła sześć goli.

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej kobiet do lat 18 wkraczają w decydującą fazę. W świąteczną środę w Hali Legionów oraz obiekcie Politechniki Świętokrzyskiej zostaną rozegrane mecze 1/8 finału. Polska o ćwierćfinał będzie rywalizować z Danią.

Strona 8 z 109

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna