Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert symfoniczny pt. "Wieczór klasyków", który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii. Przed publicznością wystąpią Jarosław Nadrzycki oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Macieja Tarnowskiego.  

Paweł Perliński Jazz Preludes

wtorek, 20 listopada 2018 00:26

W najbliższy wtorek o godzinie 18.30 w sali kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej wystąpi Trio Pawła Perlińskiego. Artyści zaprezentują preludia fortepianowe Jeffa Gardnera.

"Gawot i magia". Koncert familijny w Filharmonii

niedziela, 18 listopada 2018 00:10

Artyści Zespołu Tańca Dawnego Pawanilia wystąpią przed kielecką publicznością z koncertem familijnym „Gawot i magia”. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11 w Sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

"Operowa fantazja"

piątek, 16 listopada 2018 23:48

Już w najbliższy czwartek o godzinie 19 w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się koncert pt. „Operowa fantazja”. Przed publicznością wystąpią Krzysztof Grzybowski oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Jacka Kraszewskiego.

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert symfoniczny pt. "Świętujemy razem" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę i Czechosłowację. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

Trzy ciekawe wydarzenia w Kielcach

środa, 07 listopada 2018 09:30

Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Perfect i Ira wystąpią w najbliższym czasie w Kieleckim Centrum Kultury oraz Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncerty odbędą się w ramach cyklu "Gwiazdy na jesień Kielce".

Strona 7 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna