Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»GALERIA»KIELCE FOTO ZDJĘCIA

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Nie ma szans na to, żeby jeziorko szmaragdowe wróciło na teren rezerwatu Kadzielnia. Taką możliwość sondowali od kilku lat pracownicy kieleckiego Geoparku.

Jaskinie na Kadzielni znów otwarte

wtorek, 04 kwietnia 2017 12:22

Od 1 kwietnia ponownie można zwiedzać jaskinie na Kadzielni. Wycieczka po jaskiniach trwa około 30 minut i trzeba ją wcześniej zarezerwować. Zwiedzanie odbywa się pod opieką przewodnika. 

[FOTO] Lodospad na Kadzielni już jest!

piątek, 06 stycznia 2017 20:04

Kolejny rok z rzędu kielczanie mogą podziwiać lodospad na kieleckiej Kadzielni. Mrozy w ostatnich dniach sprzyjają powstawaniu "lodowej ściany".

Na Kadzielni powstaje lodospad

środa, 04 stycznia 2017 16:09

Kolejny rok z rzędu mieszkańcy Kielc będą mogli podziwiać lodospad na kieleckim wyrobisku Kadzielnia.

Pomnik upamiętni znanego regionalistę

czwartek, 06 października 2016 16:15

Opowiadał o Kielecczyźnie, organizował wyprawy ze szczególną troską o niepełnosprawnych, kształcił przyszłych przewodników po regionie. Teraz przyjaciele chcą upamiętnić sławnego regionalistę. Na Kadzielni stanie nietypowy pomnik, który wspominać będzie Jerzego Kapuścińskiego.

[FOTO]Koncert ŚDM z drugiej perspektywy

poniedziałek, 25 lipca 2016 02:17

Koncertem pod hasłem „Alleluja czyli Happy Day” pożegnaliśmy młodych pielgrzymów, którzy przez kilka ostatnich dni gościli w Diecezji Kieleckiej. Podczas widowiska w amfiteatrze na Kadzielni wystąpiły kieleckie zespoły muzyczne jak Mafia, Wolni Ludzie, chór Fermata czy kapela Jędrusie. W koncercie również wzięli udział utalentowani wokaliści z regionu.

Strona 7 z 11