Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: reprezentacja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kadra trenuje pod okiem Dujszebajewa

piątek, 01 kwietnia 2016 21:42

Szczypiorniści reprezentacji Polski rozpoczęli przygotowania do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich, który w dniach 8-10 kwietnia zostanie rozegrany w Gdańsku. W roli szkoleniowca „Biało-czerwonych” zadebiutował trenujący na co dzień zespół Vive Tauronu Kielce - Tałant Dujszebajew. 

Siatkarska reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęła zmagania w europejskim turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. „Biało-czerwoni” w pierwszym meczu grupowym w Berlinie pokonali 3:1 Serbię.  Bardzo dobre zawody rozegrał środkowy Effectora Kielce – Mateusz Bieniek, który zdobył 11 punktów. 

Bieniek nie dał rady Iranowi

piątek, 26 czerwca 2015 20:30

Reprezentacja Polski w Teheranie uległa po pięciosetowej batalii drużynie Iranu.  Porażka spowodowała, że Biało-czerwoni dalej nie są pewni awansu do turnieju finałowego Ligi Światowej. Podopieczni Stephana Antigii w niedzielę muszą zrobić wszystko, aby wygrać na piekielnie trudnym terenie. Mateusz Bieniek zaliczył kolejny bardzo dobry występ w barwach narodowych. 

 

Przegrana próba generalna

sobota, 20 czerwca 2015 22:07

Polscy piłkarze ręczni przegrali towarzyskie spotkanie z reprezentacją Danii 23:26. W meczu wystąpili wszyscy powołani przez Michaela Bieglera gracze Vive Tauronu Kielce. Karol Bielecki i Sławomoir Szmal w narodowych barwach zagrali dwusenty raz, a Michał Jurecki i Krzysztof Lijewski po raz 150. Przed rozpoczęciem spotkania wszysycy zawodnicy otrzymali pamiątkowe patery za okrągłą liczbę występów w reprezenntacji. 

Polacy w "grupie śmierci"!

piątek, 19 czerwca 2015 19:36

Polscy piłkarze ręczni poznali swoich rywali w fazie grupowej Mistrzostw Europy 2016, które w styczniu zostaną rozegrane w naszym kraju. W grupie A Biało-czerwoni zmierzą się z reprezentacjami Francji, Macedonii i Serbii.  

Strona 7 z 7