Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojciech Lubawski

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Wyświetlenie artykułów z etykietą: Wojciech Lubawski

Nowy plan na synagogę

wtorek, 20 marca 2018 13:16

Władze miasta mają nowy pomysł na zagospodarowanie budynku dawnej synagogi przy ul. Warszawskiej. Chcą, żeby odbywały się tam przedstawienia teatralne.

Miasto chce wyburzyć dawny budynek BWA

czwartek, 15 marca 2018 01:16

Władze miasta prawdopodobnie zdecydują się wyburzyć dawny budynek Biura Wystaw Artystycznych, który mieści się przy ul. Leśnej. Prezydent Kielc, Wojciech Lubawski widziałby tam nowoczesny, drewniany obiekt. Ma też rozwiązanie na nową siedzibę BWA przy Placu Artystów.

Człowiek jest najważniejszy

czwartek, 08 marca 2018 11:10

W ubiegłym tygodniu prezydent Kielc uczestniczył w spotkaniu miast z certyfikatem ISO, które odbyło się w Wiedniu. – To była jedna z lepszych konferencji, na których byłem. Spotkało się tam 3 tysiące ludzi z 50 krajów świata. Wniosek płynący z tej konferencji jest taki, że w rozwoju miast najważniejszy jest człowiek. Miasta muszą nabrać trochę refleksji. Ich bezkrytyczne rozbudowywanie grozi nam dewiacją społeczną – powiedział prezydent Kielc Wojciech Lubawski w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Pomimo złożonej rezygnacji dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego, Marian Sosnowski na razie pozostanie na swoim stanowisku - dowiedziało się Radio eM Kielce. Taką decyzję podjął prezydent Kielc, Wojciech Lubawski.

Czy prezydent Kielc Wojciech Lubawski zamieni samorząd i w najbliższych wyborach wystartuje do sejmiku z list Prawa i Sprawiedliwości i zostanie marszałkiem województwa? Prezydent Lubawski zaprzecza: - Nie mam aspiracji, aby zostać marszałkiem województwa. Są tylko dwa rozwiązania albo wystartuję na prezydenta Kielc, albo nie wystartuję – mówił Wojciech Lubawski, podczas porannej rozmowy w Radiu eM Kielce.

[WYWIAD] Lubawski: Nie zrezygnuje z Obic

piątek, 09 lutego 2018 13:24

O starcie w nadchodzących wyborach samorządowych, zakończonym przetargu komunikacyjnym, lotnisku w Obicach, Kieleckim Parku Technologicznym czy nowej hali dla PGE VIVE. Rozmowa z prezydentem Kielc, Wojciechem Lubawskim.

Strona 7 z 24