Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Aria ze Śmiechem czyli Wielka Gala Sylwestrowa w KCK

poniedziałek, 31 grudnia 2018 13:32

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na Wielką Galę Sylwestrową pt. "Aria ze śmiechem". Koncert odbędzie się 31 grudnia o godzinie 20.30 na Dużej Scenie KCK.

"Dziadek do orzechów" w Filharmonii

środa, 19 grudnia 2018 10:32

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na "Dziadka do orzechów". Koncert z muzyką Piotra Czajkowskiego odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

Koncert "Barwy romantyzmu"

piątek, 14 grudnia 2018 10:18

"Barwy romantyzmu". Pod takim tytułem w najbliższy piątek o godzinie 19 w Filharmonii Świętokrzyskiej odbędzie się koncert symfoniczny, który poprowadzi doskonale znany publiczności maestro Josė Maria Florḕncio.

Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Józef Broda, Mate.O czy Dawid Kwiatkowski to gwiazdy, które wystąpią podczas kolejnej edycji koncertu „Betlejem w Polsce”. Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia przyszłego roku o godzinie 18 w Hali Legionów w Kielcach.

Mikołajki w Filharmonii

piątek, 07 grudnia 2018 15:05

Mikołajki w Filharmonii czyli Jak Antoś został królewskim muzykiem to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Koncert zaduszkowy w KCK

czwartek, 29 listopada 2018 09:01

"Tylko czas jak rzeka" - to tytuł koncertu zaduszkowego, który odbędzie się 29 listopada o godzinie 19 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Wydarzenie, które przygotowała Scena Autorska Studio jest  traktatem na temat jednej z największych tajemnic istnienia, jakim jest czas.

Strona 7 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna