Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Już w najbliższy czwartek, 5 września, odbędzie się drugie spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami obrzeży Kielc w ramach programu "Peryferia". Tym razem prezydent Bogdan Wenta spotka się z mieszkańcami Ostrogórki, Bukówki, Wietrzni, Podhala, osiedla Pod Telegrafem i rejonu ulicy Kleckiej.

Tłumy kielczan przybyły na kielecki ryne,k by obserwować zmagania w Charytatywnym Meczu Gwiazd w Siatkówce Plażowej. Na boisku swoje umiejętności w zaciętym pojedynku prezentowali między innymi prezydent Bogdan Wenta, wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk, a także Paweł Zagumny oraz Sławomir Szmal. Wszystko to, by pomóc w ratowaniu życia nienarodzonego jeszcze Olafa.

Turniej siatkówki o Puchar Prezydenta Miasta Kielce kobiet rozstrzygnięty. Zwycięską parą okazały się Justyna Tomala i Izabela Błasiak, które zdeklasowały rywalki.

Za nami kolejny krok w realizacji trzech ważnych inwestycji w naszym mieście. We wtorek władze Kielc i samorządu województwa podpisały akt notarialny w sprawie zamiany nieruchomości pod Kampus GUM, nowej siedziby NFZ i Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Sławomir Stachura - dziennikarz sportowy Echa Dnia oraz były koszykarz Grzegorz Sowiński zostali dyrektorami w kieleckim ratuszu. To decyzja prezydenta Kielc, Bogdana Wenty.

Prezydent Bogdan Wenta złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie Katarzyny Zapały, kieleckiej radnej Platformy Obywatelskiej, która mogła lobbować na rzecz dzierżawy miejskiej działki dla swojego szwagra.

Strona 7 z 20