Na antenie: Radio eM

Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Piłka ręczna

PGE VIVE najlepsze w Kaliszu

niedziela, 19 sierpnia 2018 18:54

Szczypiorniści PGE VIVE w finale towarzyskiego turnieju "Szczypiorno Cup" w Kaliszu pokonali 36:33 (20:17) Motor Zaporoże.

Szczypiornistki Korony Handball, w finale towarzyskiego turnieju w słowackiej Sali, przegrały z gospodarzem turnieju, Slovanem Duslo 21:22 (9:12). Najlepszą bramkarką trzydniowych zmagań wybrana została zawodniczka kieleckiego klubu, Aleksandra Orowicz.

Szczypiornistki Korony Handball awansowały do finału turnieju towarzyskiego w słowackiej Sali. Kielczanki w niedzielę o 12.30 zmierzą się w nim z gospodarzem imprezy, Slovanem Duslo.

Szczypiorniści PGE VIVE awansowali do finału turnieju „Szczypiorno Cup”, który rozgrywany jest w Kaliszu. Kielczanie w meczu półfinałowym pokonali 36:30 Orlen Wisłę Płock. Najlepszym zawodnikiem spotkania po stronie "żółto-biało-niebieskich" wybrany został Luka Cindrić, w zespole "Nafciarzy" wyróżniono Dana Racotea. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa o zwycięstwo w całej imprezie powalczą ze zwycięzcą spotkania Motor Zaporoże - Górnik Zabrze.

Zwycięstwo po kilkugodzinnej podróży

piątek, 17 sierpnia 2018 20:08

Szczypiornistki Korony Handball udanie zainaugurowały zmagania w towarzyskim turnieju w słowackiej Sali. Kielczanki w swoim pierwszym meczu w grupie pokonały  SSK SLS Preszów 33:27.

Szczypiorniści PGE VIVE w ćwierćfinale turnieju towarzyskiego „Szczypiorno Cup” w Kaliszu bez najmniejszych problemów pokonali MMTS Kwidzyn 34:17.