Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Obrus „zrób to sam”

czwartek, 29 września 2016 12:34

Projektanci pomogą własnoręcznie wykonać wzorzysty obrus. Instytut Designu w weekend organizuje zajęcia dla dorosłych z druku na tkaninie, podczas których uczestnicy zdobić będą przygotowany wcześniej materiał roślinnymi wzorami. Wykorzystane do tego zostaną liście czy płatki kwiatów. 

Ręka rękę rysuje

poniedziałek, 08 sierpnia 2016 09:25

Jak obchodzić się z własnymi dłońmi? Tego miały okazję dowiedzieć się dzieci uczestniczące w sobotnich warsztatach pt. ,,Dłonie i stopy”, odbywających się cyklicznie w Pałacu Biskupów Krakowskich. 

 

Bezpłatne warsztaty

wtorek, 02 sierpnia 2016 15:55

Bezpłatne warsztaty gwary świętokrzyskiej odbędą się w Miedzianej Górze. Poprowadzi je Ewa Siudajewska, która jest laureatką licznych przeglądów i konkursów folklorystycznych.

Wakacyjnie w ECN

wtorek, 19 lipca 2016 13:40

Projekcja filmu „Akademia Pana Kleksa” wraz z warsztatami popularnonaukowymi to propozycja Energetycznego Centrum Nauki. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (23 lipca). W sierpniu centrum przygotowało kolejne atrakcje.

Na wakacyjne warsztaty zaprasza Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. W trakcie zajęć dzieci wykonują talizmany, instrumenty muzyczne, maski, rzeźby, zabawki, makiety, plecionki, koszyki i inne przedmioty kojarzące się z tym kontynentem. Każdy dzień zajęć poświęcony jest innemu tematowi.  

Warsztaty i kiermasze świąteczne

sobota, 12 marca 2016 13:35

Od wtorku do piątku (15-18.03) w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach potrwają warsztaty świąteczne. Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych.

Strona 7 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna