Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Czy w Sejmie powstanie Świętokrzyski Zespół Parlamentarny, grupujący posłów z naszego regionu? Jak mówią posłowie, z którymi rozmawialiśmy to całkiem prawdopodobne. Ponadpartyjna grupa mogłaby zająć się projektami dotyczącymi województwa świętokrzyskiego i proponować wypracowane rozwiązania na forum parlamentu.

"Spędziłem 25 lat w karetce pogotowia i tę pracę bardzo lubiłem i lubię dalej, także kontakt z pacjentem. Liczę, że mieszkańcy zauważą, iż wojewoda będzie starał się być ciepły i serdeczny", mówi nowy wojewoda Zbigniew Koniusz.

Marek Bogusławski nie został zaakceptowany przez Sejmik Województwa Świętokrzyskiego na stanowisko wicemarszałka województwa. Kandydaturę przedstawił marszałek Andrzej Bętkowski.

To już prawie pewne. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarło Radio eM Kielce, nowym wicewojewodą świętokrzyskim ma zostać dyrektor Wzgórza Zamkowego Rafał Nowak.

Trwa pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. W jego trakcie zaprzysiężeni zostaną posłowie wybrani w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Wśród nich jest 16-osobowa grupa parlamentarzystów Ziemi Świętokrzyskiej.

Policja i rodzina poszukuje zaginionej Janiny Lesiak. Kobieta wyszła z domu 23 października i do chwili obecnej nie powróciła.

Strona 7 z 35