Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Targi

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Szkoleniowiec Vive Targów Kielce doceniony

środa, 11 grudnia 2013 09:31

Bogdan Wenta uplasował się na trzecim miejscu plebiscytu Trener roku 2013 realizowanego przez prestiżowy portal handball-planet.com.

Ostatni mecz Vive Targów. Wybierz się!

poniedziałek, 09 grudnia 2013 17:51

Już w piątek 13 grudnia drużyna Vive Targi Kielce rozegra swój ostatni mecz w 2013 roku! Podopieczni Bogdana Wenty zmierzą się w Hali Legionów z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00.

W ostatnich dniach w prasie pojawiły się informacje o tym, że Bertus Servaas może zrezygnować z dalszego prowadzenia klubu Vive Targi Kielce. Sam zainteresowany dementuje te pogłoski i wydaje oficjalne oświadczenie.

Vive Targi walczy o... drugie miejsce

piątek, 15 listopada 2013 12:40

Pod długiej przerwie Vive Targi wraca na parkiety Ligi Mistrzów. Tym razem kielczanie zagrają na wyjeździe z duńskim KIF Kolding Kopenhaga.

Targi Pracy w Pierzchnicy

środa, 11 września 2013 12:12

Ponad 50 miejsc pracy czekało na bezrobotnych podczas XVII Powiatowych Targów Pracy, które odbyły się w Pierzchnicy.
Pracodawcy na 24 stoiskach poszukiwali m.in. murarzy, piekarzy, pielęgniarek, terapeutów, operatorów maszyn budowlanych czy pracowników biurowych. Bezrobotni mogli też porozmawiać ze specjalistami ds. rozwoju zawodowego. W hali sportowej Zespołu Szkół w Pierzchnicy, gdzie odbyły się 17. Powiatowe Targi Pracy można było zobaczyć tłumy zainteresowanych.

Dla kieleckich kibiców to był wielki weekend, bo swoje zwycięstwa odnotowali „złocisto-krwiści”, a także szczypiorniści Vive Targów. Jedynie wygrana Korony okupiona została wielką stratą.

Strona 6 z 7