Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: UJK

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Nowe kierunki na UJK

środa, 18 stycznia 2017 14:21

Dietetyka, studia skandynawskie i zdrowie środowiskowe – najprawdopodobniej o te kierunki już niebawem poszerzy się oferta dydaktyczna Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Zamieszanie w Instytucie Chemii

czwartek, 12 stycznia 2017 11:40

Spore zamieszanie w Instytucie  Chemii na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Do naszej redakcji docierały sprzeczne informacje. Jedni mówili o wybuchu, inni także o ewakuacji. A co tak naprawdę się wydarzyło?

 

Uniwersytet Jana Kochanowskiego  planuje utworzyć Centrum Symulacji Medycznej,  w którym znalazłyby się laboratoria i pracownie medyczne. Władze uczelni starają się także o środki na modernizację swoich obiektów. 

"Pracownia ekslibrisu" na UJK

czwartek, 24 listopada 2016 19:10

Niecodzienną wystawę cyfrowych ekslibrisów można od dziś (24.11.) podziwiać w Bibliotece Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

UJK w czołówce

czwartek, 24 listopada 2016 13:09

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zajął 7. miejsce w rankingu najchętniej wybieranych przez kandydatów uczelni wyższych w Polsce ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Scyzory grają na własnym podwórku

piątek, 07 października 2016 13:01

W weekend w hali Centrum Rehabilitacji i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zostanie rozegrana czwarta edycja  Międzynarodowego Turniej Koszykówki na Wózkach o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego. Gospodarzem dwudniowej rywalizacji jest drużyna KS Pactum Scyzory Kielce.

Strona 6 z 18