Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Ponad dwa lata mieszkańcy Kielc czekali na strefę bezpiecznego przejazdu na Rynku, ale wreszcie się doczekają. W kwietniu przy północnej pierzei placu staną donice, które spowolnią tam ruch.

Sylwester na kieleckim Rynku

czwartek, 29 grudnia 2016 13:05

Tradycyjnie noc poprzedzającą Nowy Rok mieszkańcy Kielc mogą spędzić na Rynku. Zabawa zacznie się o godzinie 22 na Rynku i potrwa do 1. Tegoroczną gwiazdą Sylwestra pod Gwiazdami będzie zespół „Wilki”. 

Na Rynku świąteczna atmosfera

sobota, 17 grudnia 2016 12:17

Ozdoby choinkowe, pyszne pierogi, sery, wędzone ryby i zaprzęg Świętego Mikołaja wraz z reniferami, a dla zmarzluchów kubeczek grzańca. To wszystko i jeszcze więcej można zobaczyć na kieleckim Rynku, gdzie trwa Jarmark Bożonarodzeniowy.

Świątecznie na Rynku

wtorek, 06 grudnia 2016 14:47

Sezon mikołajkowo-bożonarodzeniowy w centrum Kielc oficjalnie rozpoczęty. Światełka na choince w Rynku rozbłysnęły dziś o godzinie 13.

Bezrobocie ponownie w dół

piątek, 18 listopada 2016 14:18

10,6 proc. – tyle według szacunków Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wyniosła stopa bezrobocia w regionie świętokrzyskim w październiku.  Oznacza to, że mimo ustania niektórych czynników sezonowych, sytuacja na rynku pracy stale się poprawia.

Nie przechodź z dala od historii

wtorek, 02 sierpnia 2016 09:40

Z okazji obchodów 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przy kieleckim Ratuszu pojawiła się ekspozycja pt. ,,Polska walcząca” upamiętniająca ważne w dziejach Polski wydarzenia wojenne. Organizatorem wystawy jest Instytut Pamięci Narodowej.

Strona 6 z 12