Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KOŚCIÓŁ»DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

DIECEZJA KIELECKA WIADOMOŚCI

Uwaga! Konkurs

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 14:04

„Duszpasterstwo Trzeźwości Diecezji Kieleckiej” ogłasza konkurs na najciekawszy spot pod nazwą „Stop nałogom – wybieram wolność”. Inicjatywa skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Ponżej regulamin konkursu.

 

Pożegnaliśmy księdza prałata Zbigniewa Rogalę

poniedziałek, 11 kwietnia 2016 14:22

Pożegnaliśmy księdza prałata Zbigniewa Rogalę, wieloletniego wykładowcę  muzyki kościelnej w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach. Mszę świętą żałobną celebrował ks. biskup kielecki Jan Piotrowski. 

 

Ostatnie chwile wytchnienia przed ŚDM!

niedziela, 10 kwietnia 2016 18:37

Chyba wszystkim studniówka kojarzy się z imprezą poprzedzającą egzamin dojrzałości. W tym jednak przypadku chodzi o zupełnie inny sprawdzian: egzamin z przygotowania do spotkania z papieżem. Na sto dni przed Światowymi Dniami Młodzieży wolontariusze z diecezji kieleckiej spotkali się na wspólnej zabawie.

 

 

Msza święta, prezentacje, referaty i pokazy historyczne,  a na zakończenie konferencja naukowa – tak kielecka młodzież uczciła 1050 rocznicę chrztu Polski. Inicjatorem wydarzeń był Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach, autor projektu: „Tak Polska się zaczęła #966 -2016”.

 

ŚDM w województwie świętokrzyskim

środa, 06 kwietnia 2016 11:35

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży nabierają tempa. Pojawił się program etapu diecezjalnego. 

 

W  piątek- 8 kwietnia  o godz. 18.30 w kościele akademickim pod wezwaniem św. Jana Pawła II w Kielcach odprawiona zostanie msza dziękczynna za śp.  Ks. Jana Kaczkowskiego.

 

Strona 6 z 11