Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: NFZ

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Łuszczyca i leczenie biologiczne

sobota, 16 kwietnia 2016 13:07

O tajnikach kuracji lekami biologicznymi w terapii łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów dyskutowali uczestnicy ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w minioną sobotę w Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Matki mogą oceniać

piątek, 15 kwietnia 2016 12:49

Narodowy Fundusz Zdrowia sprawdza opinie kobiet, które urodziły w ciągu ostatnich 12 miesięcy, na temat opieki okołoporodowej oraz opieki nad noworodkiem sprawowanej w placówkach medycznych udzielających świadczeń finansowanych ze środków publicznych. Świeżo upieczone matki mogą wypełnić ankietę, która jest dostępna na stronie internetowej Centrali NFZ.  

 

Rezygnujesz? Poinformuj!

środa, 13 kwietnia 2016 12:02

Rezygnujesz z wizyty lekarskiej? Odwołaj ją – inni chorzy czekają na przyjęcie – apeluje Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak wynika z danych NFZ, około 30 procent pacjentów nie zgłasza się do lekarza na umówioną wizytę. Najbardziej cierpią na tym inni chorzy,  którzy mogli być przyjęci w poradniach specjalistycznych, ale nie byli, ponieważ rezygnujący pacjenci nie zgłosili w rejestracji, że nie pojawią sie na umówionej wizycie. 

 

Pacjenci wystawili ocenę przychodniom

wtorek, 01 marca 2016 11:57

Profesjonalizm personelu medycznego oraz czas oczekiwania na wizytę u lekarza są najistotniejsze według pacjentów, którzy wypełnili ankietę NFZ. Formularz wypełniło ponad 35 tysięcy osób, w tym 2/3 to kobiety.

Światowy Dzień Walki z Rakiem

środa, 03 lutego 2016 09:50

W czwartek (04.02) obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Rakiem. Tego dnia w Świętokrzyskim Centrum Onkologii dostępne będzie stanowisko Narodowego Funduszu Zdrowia, gdzie można będzie uzyskać informacje dotyczące programów profilaktycznych finansowanych przez instytucję. Z kolei w sobotę (06.02) w ŚCO można będzie skorzystać z bezpłatnych badań.

EKUZ dla wyjeżdżających poza granice Polski

piątek, 08 stycznia 2016 11:55

Dla tych, którzy na okres ferii wybierają się poza granice Polski, mamy ważną wiadomość.  Jeżeli pobyt będzie miał miejsce w krajach Unii Europejskiej lub obszaru płatniczego EFTA (Islandia, Liechtenstein, Norwegia i Szwajcaria), warto wcześniej wyrobić sobie EKUZ - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Strona 6 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Z Kulturą na Ty
Cieślak
TVS