Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Głosowanie w konkursie Lechstarter zakończyło się dziś o godzinie 14. Kielce z wynikiem 53124 głosów wywalczyły trzecie miejsce, co oznacza, że w naszym mieście, w Dolinie Silnicy, powstanie strefa relaksu. Oprócz nas w czołówce znalazł się Rzeszów i Szczecin. Ostateczna weryfikacja i oficjalne wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w środę.

Pojedynek na głosy

czwartek, 25 kwietnia 2019 14:11

W najbliższy czwartek, 25 kwietnia w sali widowiskowej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się VII Pojedynek na głosy. Początek o godzinie 10.

"Rok Stanisława Moniuszki"

wtorek, 19 marca 2019 15:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na finał konkursu wiedzy o muzyce polskiej "Rok Stanisława Moniuszki". Przed publicznością wystąpią Marzena Trzebińska, Aureliusz Mendera oraz uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Końskich.

Dwunastu uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z regionu świętokrzyskiego zostało nagrodzonych w VI Wojewódzkim Konkursie „Żołnierze Niezłomni – Zapomnianym Bohaterom naszego regionu”. Nagrody otrzymali podczas spotkania edukacyjnego towarzyszącego obchodom Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Dofinansowanie do wycieczki klasowej orz zestawy butelek filtrujących Dafi to nagroda główna, jaką można wygrać w konkursie „Zaloguj czyste powietrze” organizowanym przez Formaster Group, właściciela marki Dafi. Zwycięzców poznamy podczas I Kongresu Ekologii Powietrza, który odbędzie się 28 lutego w Targach Kielce.

Strona 6 z 26