Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»WIADOMOŚCI KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI KIELCE

Barbara Damiana, była wicedyrektor Zarządu Transportu Miejskiego, została dziś powołana przez prezydenta Bogdana Wentę na pełniącą obowiązki dyrektora instytucji.

Konflikt prezydenta Kielc Bogdana Wenty i posłanki Prawa i Sprawiedliwości, Anny Krupki przybiera na sile. Włodarz miasta atakuje ją na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej, a ta nie pozostaje mu dłużna. W tle budowa obiektów sportowych, na które miasto i tak nie ma pieniędzy.

Kielecki stadion lekkoatletyczny stracił atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Ze względu na fatalny stan bieżni na obiekcie nie można organizować żadnych zawodów, poza tymi szkolnymi.

Bogdan Wenta powołał Radę Biznesu

piątek, 13 września 2019 07:32

W środę w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyło się pierwsze spotkanie Rady Biznesu przy Prezydencie Miasta Kielce. Kolegium składające się z przedsiębiorców działających na lokalnym rynku oraz przedstawicieli kieleckich instytucji otoczenia biznesu będzie obradowało w sposób cykliczny, dyskutując nad ważnymi kwestiami z punktu widzenia lokalnej przedsiębiorczości i gospodarki.

Po prawie roku swojej kadencji na stanowisku prezydenta Kielc, Bogdan Wenta w końcu uruchomił swój kalendarz spotkań w wersji on-line.

Władze miasta rezygnują z pomysłu otwarcia punktu obsługi mieszkańców w galerii handlowej. Wiąże się to ze zbyt dużymi komplikacjami logistycznymi.

Strona 6 z 20