Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Nie lubię pana, Panie Fellini"

niedziela, 20 stycznia 2019 11:51

Z okazji 99 rocznicy urodzin Federico Felliniego 20 stycznia o godzinie 18 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury odbędzie się koncert pt. "Nie lubię pana, Panie Fellini". Po spektaklu odbędzie się spotkanie z jego twórcami,  Małgorzatą Bogdańską i Markiem Koterskim.

Koncert "Gwiazdy rozpinają niebo"

piątek, 04 stycznia 2019 09:52

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na koncert pt. "Gwiazdy rozpinają niebo", który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali kameralnej Filharmonii. Na scenie zaprezentują się Chór Filharmonii Świętokrzyskiej oraz Chór Kościoła Garnizonowego w Kielcach, a także Barbara Barwińska, Sandra Grabowska, Agata Kołodziej oraz Zespół Wokalny "Arpeggio" z Zespołu Szkół Katolickich im. św. Stanisława Kostki.

"Bajadera" w Filharmonii

środa, 02 stycznia 2019 14:55

Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach zaprasza na koncert "Bajadera", który odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18.30 w sali koncertowej Filharmonii.

W krainie operetki - koncert sylwestrowy

poniedziałek, 31 grudnia 2018 14:52

Najpiękniejszymi melodiami z oper, operetek i musicali Filharmonia Świętokrzyska pożegna stary rok 31 grudnia o godzinie 18 odbędzie się koncert sylwestrowy "W krainie operetki".

Kolęda u poetów

czwartek, 20 grudnia 2018 14:05

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na dwuczęściowy koncert "Kolęda u poetów". Pod tym tytułem kryje się wigilijny występ przygotowany przez Scenę Autorską STUDIO. Odbędzie się on w najbliższy czwartek o godzinie 19 na Małej Scenie KCK.

Kolędy Pospieszalskich

niedziela, 27 stycznia 2019 13:48

Dwa pokolenia muzyków, tworzących orkiestrę złożoną z 15 osób o tym samym nazwisku, zaprezentują się 27 stycznia przed kielecką publicznością. Pospieszalscy, bo o nich mowa, wystąpią z koncertem kolęd na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Strona 6 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna