Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Nie powiódł się plan 25-latka, który został przyłapany na kradzieży w jednym ze sklepów na Bocianku. Mężczyzna został ujęty przez policjantkę z II Komisariatu Policji w Kielcach – to ona zauważyła, jak pakuje kosmetyki do torby i nie płacąc, wychodzi ze sklepu.

Internetowi oszuści wymyślają coraz nowsze metody wyłudzania pieniędzy. Przekonała się o tym 46-latka z Sandomierza, która namówiona przez poznaną w Internecie kobietę, wpłaciła na jej konto… 5500 euro.

Policjanci z Włoszczowy stworzyli kalendarz profilaktyczny dedykowany seniorom. Na jego kartach prezentowani są dzielnicowi, kontakt do nich oraz inne przydatne informacje. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zasili konto fundacji "Jesteśmy Blisko".

W piątek około godziny jedenastej dyżurny z ostrowieckiej jednostki policji otrzymał nietypowe zgłoszenie. Okazało się, że nieznany mężczyzna usiłował włamać się do garażu znajdującego się na terenie nieczynnego... skupu złomu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KWP wraz z operatorami policyjnego drona przeprowadzają dziś akcję „Bezpieczne przejście”. Działania mundurowych mają uczulić pieszych i kierowców na to, co robimy na drodze. W związku z mikołajkami, kierujący zostaną obdarowani słodkim upominkiem, bądź rózgą.

Policjanci z Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego przejęli blisko 1500 kilogramów krajanki tytoniowej oraz liści tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W związku z tą sprawą zostało zatrzymanych trzech mężczyzn w wieku od 39 do 57 lat. Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności

Strona 6 z 30