Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Zmiany na stanowiskach w ŚUW

piątek, 19 lutego 2016 17:25

Wprowadzone zostały zmiany na wysokich stanowiskach w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim. Spośród dwunastu dotychczasowych dyrektorów, pięciu zachowało stanowiska, w pozostałych siedmiu wydziałach wojewoda powołała nowych szefów. Co z tymi, którzy utracili stanowiska?

74. rocznica powstania AK

niedziela, 14 lutego 2016 15:27

Kielczanie świętowali 74. rocznicę przemianowania ZWZ na Armię Krajową. Uroczystości rozpoczęła msza święta w bazylice katedralnej. Po niej uczestnicy przemaszerowali ulicami centrum na skwer Żeromskiego. Przedstawiciele władz miejskich, wojewódzkich czy środowisk wojskowych i kombatanckich złożyli wieńce przed pomnikiem Armii Krajowej.

Gowin o uczelniach i podziale województwa

piątek, 22 stycznia 2016 22:27

Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego odwiedził Kielce. Podczas wizyty na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu kieleckiego uniwersytetu odniósł się do kwestii rozwoju szkół wyższych, wprowadzenia odpłatnych studiów medycznych oraz podziału województwa świętokrzyskiego i utworzenia nowych regionów.

Jarosław Gowin odwiedził UJK

piątek, 22 stycznia 2016 22:29

Będziemy słuchali ludzi

piątek, 18 grudnia 2015 17:11

Rozmowa z Agatą Wojtyszek, wojewodą świętokrzyskim.

Wojewoda Agata Wojtyszek w Radiu eM

czwartek, 10 grudnia 2015 09:01

Nie będzie rewolucji w Urzędzie Wojewódzkim, nie wymienimy dzisiaj całego personelu, będziemy się przyglądać pracy dyrektorów i kierowników - mówiła podczas pierwszego radiowego wywiadu w kieleckich rozgłośniach Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski. Najbliższymi wspópracownikami nowego wojewody będą Bartłomiej Dorywalski oraz Andrzej Pruś. W rozmowie z Radiem eM Agata Wojtyszek nawiązała również do swojego zaangażowania w chór parafialny, w którym śpiewa od 15 lat: ciężko będzie uczestniczyć teraz we wszystkich próbach, ale będą się starała.

Strona 6 z 7