Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ponad 200 miniatur samochodów z całego świata będzie można obejrzeć w sobotę na wystawie w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Ekspozycja została przygotowana w ramach cyklu Sobotnie warsztaty familijne, który trwa przez całe wakacje.

 

Nabór do inscenizowanego czytania w "Kubusiu"

poniedziałek, 23 lipca 2018 15:48

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza młodzież w wieku od 12 do 18 lat do udziału w inscenizowanym czytaniu sztuki „Strajk Buziaków” Camille’aReberteza. Wydarzenie odbędzie się w ramach IV Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra!Art!

Warsztaty artystyczne przed występami

sobota, 14 lipca 2018 18:53

Trwa 45. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Dziś uczestnicy brali udział w warsztatach artystycznych, które mają ich przygotować do występów na scenie.

 

"Lato w teatrze" po raz szósty

piątek, 06 lipca 2018 15:28

Już po raz szósty w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbywały się warsztaty pt. "Lato w teatrze". Uczestnicy projektu zaprezentują się przed publicznością w poniedziałek i wtorek podczas pokazów finałowych na scenie w Teatrze i w Szklanym Domu w Ciekotach.

Instytut Dizajnu zaprasza dorosłych i dzieci

poniedziałek, 25 czerwca 2018 15:45

"Szanuj Rzeczy! Zamiast wyrzucić - napraw!". Pod takim hasłem w najbliższą sobotę w Instytucie Dizajnu na kieleckim Wzgórzu Zamkowym odbędą się warsztaty dla dorosłych. Będą one realizowane w ramach cyklu "Latająca Komitywa Naprawcza".

Do niedzieli, w Kościele Akademickim pw. św. Jana Pawła II przy ul Wesołej w Kielcach potrwają V Świętokrzyskie Warsztaty Muzyki Liturgicznej.

Strona 6 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna