Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Uczniowie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Happening w "Kostce"

sobota, 11 czerwca 2016 12:41

Matematyka? Łatwizna!

czwartek, 05 maja 2016 14:37

Drugi dzień maturalnych zmagań za uczniami. Wczoraj abiturienci zmierzyli się z językiem polskim, dziś z matematyką. Maturzystom póki co humory dopisują: z dzisiejszego egzaminu wyszli tak samo zadowoleni, jak z tego wczorajszego. 

 

Konkurs dla najmłodszych

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 18:04

Uwaga uczniowie kieleckich szkół podstawowych: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Kielcach ogłasza konkurs rysunkowy pod hasłem  „Przyjazne ciepło dla Kielc”. Taka  inicjatywa jest organizowana przez spółkę po raz pierwszy.

 

"Nazaret" zaciekawił gimnazjalistów!

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 17:35

Prezentacje, doświadczenia laboratoryjne, projekcje filmowe, gry i zabawy – to wszystko i jeszcze więcej znalazło się w programie Dnia Otwartego zorganizowanego w Liceum Ogólnokształcącym im św. Jadwigi Królowej w Kielcach. Zdaniem odwiedzających szkoła jest warta zainteresowania. 

 

Dobiegł końca trzydniowy maraton egzaminacyjny. Swoje zmagania gimnazjaliści zakończyli testem z języka obcego.  Jak oceniają poziom trudności tegorocznego egzaminu? O opinie zapytaliśmy uczniów katolickiego Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Kielcach.

 

Pielgrzymka Akademicka

sobota, 23 kwietnia 2016 14:16

W sobotę, 23 kwietnia 2016 r. organizowany jest wspólny wyjazd na doroczną Pielgrzymkę Świata Akademickiego na Jasną Górę.

 

Strona 6 z 10