Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Publicystyka»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Wyświetlenie artykułów z etykietą: Miasto

Miasto Morawica

piątek, 30 grudnia 2016 11:26

Ostatnie sekundy starego roku i pierwsze chwile nowego dla mieszkańców Morawicy będą miały szczególny wymiar. 2017 rok przywitają już jako obywatele miasta, a nie jak dotychczas gminy. Jakie ma to znaczenie?

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców zamówiło 27 tysięcy czujników tlenku węgla, z czego 10,5 tysiąca ma być rozdane do końca tego roku – informuje kielecki ratusz. Czujniki trafią do zainteresowanych bezpłatnie. Ich zakup jest finansowany z budżetu miasta.

Morawica miastem od 2017 r.

wtorek, 13 września 2016 11:07

Od początku 2017 roku Morawica będzie miastem. – Oznacza to prestiż dla mieszkańców. Będziemy również mogli ubiegać się o większe środki z programów unijnych w kategorii: gmina miejsko – wiejska – powiedział w Radiu eM Kielce Marian Buras, wójt Morawicy.
   

Radoszyce miastem?

środa, 06 lipca 2016 16:25

Radoszyce będą starać się o przywrócenie praw miejskich. Domagają się tego mieszkańcy. 

Hiszpan Ivan Cortina Garcia z grupy Klein Constantia wygrał czwarty etap 27. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków z metą w Kielcach. Liderem peletonu pozostał Paweł Franczak z VERVY Activejet.

Podczas Mistrzostw Europy 2016  naszą reprezentację znakomicie dopingowali kieleccy kibice, którzy  wspólnie oglądali mecze Polaków na Rynku w kinie letnim! Z każdym kolejnym spotkaniem „Biało-czerwonych” frekwencja była wyższa! Jesteśmy dumni z piłkarzy, którzy we Francji osiągnęli znakomity rezultat oraz z naszych dzielnych kibiców! Poniżej zamieszamy kilka zdjęć i filmików z Rynku z czwartkowego starcia z Portugalią! 

Strona 5 z 7