Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rynek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kierowcy nadal bez hamulca na Rynku

wtorek, 19 lipca 2016 13:41

Ponad półtora roku i… nic. Strefa bezpiecznego przejazdu na Rynku na razie nie powstanie, bo elementy, które miały ograniczać prędkość są zbyt drogie. Natomiast kierowcy nadal niechętnie naciskają w tym miejscu na hamulec. 

Zbrodnia w Rynku

środa, 06 lipca 2016 08:58

5 lipca przy kieleckim Rynku odbył się ostatni pokaz filmowy z cyklu Plenerowego Kina Letniego. Tym razem widzowie mieli okazję obejrzeć dzieło Henryka Szaro pt. ,,Mocny człowiek”.

Podczas Mistrzostw Europy 2016  naszą reprezentację znakomicie dopingowali kieleccy kibice, którzy  wspólnie oglądali mecze Polaków na Rynku w kinie letnim! Z każdym kolejnym spotkaniem „Biało-czerwonych” frekwencja była wyższa! Jesteśmy dumni z piłkarzy, którzy we Francji osiągnęli znakomity rezultat oraz z naszych dzielnych kibiców! Poniżej zamieszamy kilka zdjęć i filmików z Rynku z czwartkowego starcia z Portugalią! 

Święto Kielc trwa nadal

czwartek, 23 czerwca 2016 19:07

W niedzielę też nie odpuszczamy... Święto Kielc trwa nadal. Rynek i Plac Artystów toną w dźwiękach, a na deptaku nadal tłumy. Wieczorem wystąpi Ania Dąbrowska.

Uwielbienie w Daleszycach

piątek, 10 czerwca 2016 14:37

Rok 2016 obfituje w ważne dla kościoła wydarzenia: m.in. obchodzimy Rok Miłosierdzia. Parafia św. Michała Archanioła w Daleszycach włącza się czynnie w ich przebieg. W tym kontekście, 19 czerwca na daleszyckim rynku odbędzie się koncert uwielbienia pod hasłem: „Jego miłosierdzie nad wszystkim co stworzył”.

Koncert Mam Alibi! Posłuchaj!

sobota, 02 lipca 2016 02:25

Zapis koncertu Mam Alibi, który odbył się 30 maja 2016 roku na kieleckim Rynku. Wydarzenie na żywo transmitowało Radio eM Kielce.

Strona 5 z 9