Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

CIEKAWOSTKI

Happening w Kostce

sobota, 11 czerwca 2016 13:28

- Nie pamiętam tak uroczystego otwarcia ulicy - tak senator Krzysztof Słoń skomentował oficjalne otwarcie odnowionej ulicy św. Stanisława Kostki w Kielcach. Wydarzenie pod hasłem  „Kostka biega po kostce do Kostki” połączone było z poświęceniem pomnika, a zakończyło się festynem rodzinnym.

Gra terenowa

piątek, 20 maja 2016 11:57

Ponad 130 uczniów z dziesięciu świętokrzyskich szkół bierze udział w grze terenowej, podczas której poznają miejsca i okupacyjną historię Ziemi Zagnańskiej. - Poznają oni historię II wojny światowej, wędrują szlakiem partyzantów, na którym nie brak przygód przygotowanych przez rekonstruktorów ze Stowarzyszenia „Jodła”.  W terenie rozwiązują zagadki i szukają klucza do motta spotkania – informują organizatorzy wydarzenia.

– Chcemy za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II upraszać łaski dobrej i owocnej pracy dydaktycznej i wychowawczej – mówili przedstawiciele Świętokrzyskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na spotkaniu w Piotrkowicach.

Maturalny maraton

środa, 04 maja 2016 06:55

- W Świętokrzyskiem blisko 6100 absolwentów liceów oraz 4500 uczniów kończących w tym roku technikum podejdzie do zbliżającego się egzaminu maturalnego – tak wynika z danych Kuratorium Oświaty w Kielcach. Nad arkuszami pochylą się również osoby, którym nie udało się zdać w poprzednich latach.

Plastyk zaprasza!

wtorek, 26 kwietnia 2016 17:53

Kolorowo, aktywnie i przede wszystkim bardzo ciekawie zapowiada się Dzień Otwarty w kieleckim Plastyku, który odbędzie się 26 kwietnia. Na ten dzień szkoła otwiera dla gości wszystkie pracownie artystyczne umożliwiając tym samym poznanie różnych dziedzin plastyki. 

 

Konkurs dla uczniów

niedziela, 15 maja 2016 13:12

Zarząd Świętokrzyskiego Klubu Abstynentów „RAJ” w Kielcach ogłasza konkurs plastyczny pod nazwą „Poślizg z alkoholem” i „Młodzi przeciwko złu” kierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu miasta Kielce i województwa świętokrzyskiego. Termin składania prac mija 15 maja br.

 

Strona 5 z 9