Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»KULTURA KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

KULTURA KIELCE

"Szary Poemat"

niedziela, 14 kwietnia 2019 15:00

Teatr Po Trzecim Dzwonku i Kieleckie Centrum Kultury zapraszają na spektakl "Szary Poemat" na podstawie wiersza Jonasz Kofty pod tym samym tytułem. Tekst utworu uznawany jest za jeden z najważniejszych wierszy na temat naszej Ojczyzny jaki powstał w ubiegłym wieku.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego obejrzeli spektakl pt. „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni”. Prezentacja odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Salon Bezsenność z Jakubem Witkiem

czwartek, 28 lutego 2019 15:54

Premiera filmu „Faroe Way” będzie tematem spotkania Salon Bezsenność z Jakubem Witkiem, które odbędzie się w najbliższy czwartek Kieleckie Centrum Kultury.  Pokaz dopełni rozmowa z autorem o inspiracjach, motywacjach i wrażeniach z podróży po północnej Europie.

Po wczorajszym odwołaniu Szymona Mazurkiewicza z funkcji dyrektora Kieleckiego Parku Technologicznego, przyszła pora na kolejne zwolnienie. Magdalena Kusztal nie jest już dyrektorką Kieleckiego Centrum Kultury.

"Medaliony" na rocznicę

czwartek, 31 stycznia 2019 14:26

W rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau 31 stycznia o godzinie 18 Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na Małą Scenę na spektakl "Medaliony". Sztuka jest sceniczną adaptacją książki Zofii Nałkowskiej pod tym samym tytułem.

"Brzechwa z mojego dzieciństwa"

sobota, 26 stycznia 2019 14:15

"Brzechwa z mojego dzieciństwa" to spektakl, który będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę, 26 stycznia o godzinie 12 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Strona 5 z 28