Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Policjanci ze specjalnej grupy „SPEED” zatrzymali w miniony weekend na świętokrzyskich drogach kilkudziesięciu kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Aż pięciu piratów drogowych straciło prawo jazdy na trzy miesiące.

Prawdopodobnie dopiero za dwa miesiące zakończy się budowa obwodnicy Sukowa i Daleszyc. Winne temu są ulewne deszcze, które w maju rozmyły przygotowane nasypy, a także spowodowały wylanie pobliskich rzek.

Wypadek w Barczy na S7. Dwie osoby ranne

niedziela, 14 lipca 2019 09:21

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło w miejscowości Barcza na trasie S7. 

Do niebezpiecznej kolizji doszło dziś rano na skrzyżowaniu Krakowskiej i Chorzowskiej. Choć jej efekty wyglądają tragicznie, to jednak na szczęście nikt nie został poszkodowany. Są utrudnienia w ruchu.

Układ hamulcowy, kierowniczy i stan opon – te elementy w autobusach i ciężarówkach sprawdzali dziś inspektorzy transportu drogowego w Miedzianej Górze podczas pierwszego dnia specjalnej akcji. Funkcjonariuszom pomagała nowoczesna maszyna do kontroli pojazdów. Stan techniczny zatrzymywanych samochodów pozostawiał wiele do życzenia.

Dwóch kierowców zostało zabranych do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 751 w miejscowości Kamieniec w gminie Bodzentyn. Na trasie obowiązuje ruch wahadłowy.

Strona 5 z 9