Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncert

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Koncert "Wokół Tanga"

piątek, 25 stycznia 2019 09:58

Ekscytujące tanga oraz wyrafinowane tańce na gitarę, akordeon i orkiestrę symfoniczną wypełnią program koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach. Utwory wykonają gitarzysta Paweł Kwaśny oraz akordeonista Bartosz Kołsut wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Świętokrzyskiej pod batutą argentyńskiego dyrygenta Gustavo Fontana.

"Muzyczne wojaże" pamięci Pawła Adamowicza

piątek, 18 stycznia 2019 09:57

Pamięci zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza poświęcony zostanie koncert pt. "Muzyczne wojaże", który odbędzie się w najbliższy piątek w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej. W programie znajdą się utwory Borodnina "W stepach Azji Środkowej", Dvoraka symfonia "Z Nowego Świata" oraz prawykonanie "Koncertu na flet, fortepian i orkiestrę symfoniczną" Majkusiaka.

Odwołane spektakle i koncerty

środa, 16 stycznia 2019 18:37

W związku z żałobą ogłoszoną na terenie Kielc po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, odwołane zostały wszelkie imprezy o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowane przez instytucje miejskie. Nie będzie spektakli teatralnych ani koncertów.

Najpiękniejsze polskie kolędy, a także pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata zabrzmiały podczas koncertu „Betlejem w Polsce”, który odbył się w Hali Legionów w Kielcach. Przed publicznością wystąpili artyści reprezentujący siedem narodowości wywodzących się z różnych chrześcijańskich tradycji.

Koncert karnawałowy w Filharmonii

piątek, 11 stycznia 2019 10:48

Tańce, niezapomniane piosenki oraz wspaniałe arie w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Jana Miłosza Zarzyckiego znajdą się w programie koncertu karnawałowego "Przetańczyć całą noc...". Odbędzie się on w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Zimowe śpiewanie w synagodze

sobota, 12 stycznia 2019 10:06

Pieśni w klimacie tradycji żydowskiej i najpiękniejszych kolęd będzie można posłuchać podczas koncertu, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym „Świętokrzyski Sztetl” w Chmielniku. Swoją twórczość zaprezentuje Chór Ewangelicki im. Oskara Kolberga z Radomia.

Strona 5 z 25

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna