Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Wykonali linoryty i pomogli syryjskim dzieciom

piątek, 24 sierpnia 2018 14:54

Na kieleckim Rynku odbyły się plenerowe warsztaty drukowania kartek z linorytu na specjalnej masie drukarskiej. Podczas zajęć każdy mógł samodzielnie wykonać pocztówkę i zabrać na pamiątkę. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji "Kielce dla Syrii".

Bezpłatne zajęcia taneczne

czwartek, 23 sierpnia 2018 10:32

Taniec klasyczny, modern jazz, hip hop i taniec współczesny. To tylko część oferty, jaką kieruje do dzieci, młodzieży i dorosłych Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. W przyszłym tygodniu odbędą się ostatnie bezpłatne zajęcia w ramach "Wakacji w mieście".

Udział w zajęciach plastycznych, muzycznych i tanecznych oferuje dzieciom i młodzieży Ośrodek Kultury „Ziemowit” w Kielcach. Za kilka dni rozpocznie się nowy sezon artystyczno-kulturalny w tej placówce.

Własny model samochodu stworzą uczestnicy warsztatów familijnych, które odbędą się w sobotę w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Zajęciom będzie towarzyszyła ekspozycja ponad 200 miniatur samochodów z całego świata z kolekcji Sławoja Gwiazdowskiego.

Hurra!Art! już w sobotę

środa, 08 sierpnia 2018 16:18

Trzy weekendy prezentacji spektakli, pokazy filmów oraz czytania sztuk to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników czwartej edycji "Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!", który rozpocznie się w najbliższy weekend w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Tegoroczna edycja warsztatów będzie odbywać się pod hasłem "Odwagi".

 

Ponad 200 miniatur samochodów z całego świata będzie można obejrzeć w sobotę na wystawie w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Ekspozycja została przygotowana w ramach cyklu Sobotnie warsztaty familijne, który trwa przez całe wakacje.

 

Strona 5 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna